logo

RedBull Mobile za 29 zł miesięcznie - czy warto? Porównaliśmy oferty!

22lut 2017

Kategoria: Promocje | Autor: Marta Wacław

0

Coraz częściej znane marki rozszerzają swoją ofertę o usługi telefoniczne czy bankowe. RedBull Mobile dobrze wie, że Wasze codzienne życie także wygląda czasami dość ekstremalnie, dlatego ma dla Was ekstremalnie dobrą ofertę abonamentu. Może warto rozważyć zmianę swojego operatora? Porównaliśmy dla Was ceny innych sieci komórkowych!

Reklama

Nie od dziś wiadomo, że marka RedBull jest liderem biorąc pod uwagę sponsoring wydarzeń sportowych, ale wspieranie ekstremalnych dyscyplin to nie jedyny sposób na dotarcie do szerokiego grona odbiorców. Niewiele osób jednak wie, że RedBull Mobile już od 2011 roku jest w Polsce i oferuje jeden z najtańszych abonamentów.

Ekstremalnie dobra oferta RedBull Mobile za 29 zł

RedBull Mobile oferta

Na co szczególnie zwracamy uwagę przy wyborze abonamentu? Przede wszystkim zależy nam na darmowych rozmowach, SMS-ach bez limitu i sporym pakiecie Internetu, z którego coraz częściej korzystamy właśnie w telefonie. Oferta RedBull Mobile daje Wam to wszystko! W cenie 29 zł na miesiąc dostaniecie:

  • 8 GB Internetu
  • rozmowy bez limitu
  • SMS-y i MMS-y bez limitu
  • bezterminową umowę (jeżeli jesteście już użytkownikami RedBull Mobile)

Oferta jest dostępna tylko przez Internet na tej stronie. Jeśli teraz płacicie więcej za abonament to naprawdę warto zastanowić się nad zmianą operatora sieci telefonii komórkowej. Być może różnica na miesiąc nie będzie taka duża, ale zastanówcie się, ile oszczędzicie w skali całego roku i jakie dodatkowe profity otrzymacie? No właśnie!

 

Jak mogę skorzystać z oferty RedBull Mobile?

To bardzo proste! Wystarczy, że wejdziesz na tę stronę, klikniesz w czerwony przycisk "Zamawiam", wtedy zostaniesz poproszony o wybranie odpowiedniej opcji spośród 4 możliwych:

  • chcę nowy numer
  • przenoszę numer
  • przedłużam umowę
  • zmieniam kartę na abonament

I będziesz mógł zamówić swój abonament za 29 zł miesięcznie :-) A jeżeli nie jesteś do końca przekonany, przygotowaliśmy małe porównanie ofert innych wiodących sieci komórkowych na rynku. Zobacz, jak na ich tle wypada RedBull Mobile.

Abonament - porównanie ofert telefonii komórkowych

Telefonia komórkowa Internet Rozmowy SMS-y MMS-y Cena abonamentu
RedBull Mobile 8 GB bez limitu bez limitu bez limitu 29,00 zł
Play 2 GB bez limitu bez limitu w Play, do innych sieci 0,19 zł 0,19 zł 30,00 zł
Orange 1,9 GB bez limitu w Orange, 200 min darmowych do innych sieci bez limitu w Orange, 200 darmowych do innych sieci 10 zł/miesiąc 29,99 zł
Plus 2,2 GB bez limitu 0,20 zł 0,40 zł 29,99 zł
T-Mobile 2 GB bez limitu 0,20 zł 0,20 zł 49,95 zł

W naszym zestawieniu pojawiły się najbardziej znane w Polsce sieci telefonii komórkowych i sami widzicie, że oferta RedBull Mobile zdecydowanie wyróżnia się na ich tle. Ceną co prawda dorównuje sieciom Orange i Plus, ale 8 GB Internetu i nielimitowane rozmowy, SMS-y i MMS-y w pakiecie przechylają szalę zdecydowanie na korzyść RedBull Mobile.

Jeżeli już zdecydujecie się na nowy abonament z pakietem Internetu aż 8 GB i będziecie mogli od rana do wieczora śledzić swoje ulubione strony z telefonu to na pewno przyda Wam się świetny smartfon. Z naszego doświadczenia wynika, że bardziej opłaca się go kupić niż wziąć z abonamentem. Przeliczając takie oferty bardzo często sporo przepłaca się za telefon. Ale możecie go kupić z rabatem, ponieważ przygotowaliśmy spis promocji na sprzęt elektroniczny.

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close