logo

Razem smakuje lepiej, czyli Coca-Cola odwiedza polskie domy i rozdaje gratisy

11mar 2015

Kategoria: Promocje | Autor: Anna Spychalska

2

Coca Cola postawiła sobie cel: zachęcić rodziny do wspólnego jedzenia posiłków (które popijane będą oczywiście produktami tej marki). Aby zrealizować ten cel w Warszawie, Krakowie i Trójmieście specjalne zespoły będą odwiedzać domy i wręczać domowikom butelkę Coca-Coli.

Coca-Cola ma wizję: rodziny zasiadające do wspólnych posiłków, która ten wspólny czas stara się spędzić "śmiejąc, dokazując i kolekcjonując piękne wspomnienia" (jak napisano na stronie internetowej akcji Razem smakuje lepiej). Zaproszeniem do wspólnego celebrowania rodzinnego obiadu ma być rozdawana, darmowa butelka tego znanego na całym świecie napoju.

Zasady akcji samplingowej są proste: patrole Coca-Coli, wyposażone w identyfikatory marki, będą spacerować po wymienionych wyżej miastach, odwiedzając mieszkania i domy, w których zostawiać będą butelkę swojego flagowego produktu. Nie jest to jednak zwyczajna butelka - na odwrocie jej etykiety znaleźć można przepis na pyszny obiad.

To nie koniec niespodzianek: wraz z darmowym napojem rozdawane będą także kupony oraz oferty sklepów, w których Coca-Colę oraz produkty niezbędne do przygotowania rodzinnego posiłku kupić można w promocyjnej cenie.

Akcja potrwa do końca kwietnia. Organizatorzy zapowiadają, że dzięki ogromnemu zasięgowi planują wręczyć butelkę Coca-Coli niemal każdemu mieszkańcowi Warszawy, Krakowa i Trójmiasta.

Dla tych, którzy nie mieszkają w tych kilku miastach na pocieszenie wybraliśmy 5 kuponów na tańsze jedzenie - niech wspólne celebrowanie posiłków z rodziną ma miejsce w całym kraju ;)

Żródło zdjęć: materiały Coca-Cola

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close