logo

Rabaty w Diverse: -20, -30%, -50 zł. Sprawdź szczegóły

14mar 2016

Kategoria: Promocje | Autor: Anna Spychalska

0

Diverse należy do tych sklepów, które nigdy nie pozwalają swoim klintom długo czekać na dobre promocje i obniżki. Po zimowej wyprzedaży pora na kolejne cenowe okazje: tym razem przygotowano dwa mniejsze, jednak bardzo interesujące rabaty.

Reklama

Przywitaj wiosnę z rabatami

Chociaż teoretycznie zimowe czyszczenie magazynów w Diverse wciąż trwa, to nie ma co ukrywać - mało kto jest jeszcze zaintersowany szalami, czapkami i zimowymi butami. Pora na nowe! Kolekcje wiosenne i letnie szturmem wdały się do sklepów i to one budzą największe zainteresowanie klientów. Niestety, nie ma co liczyć na ogromne obniżki na nowości, takie jak w przypadku ostatecznych likwidacji zimowych kolekcji, jednak od czasu do czasu na pewno pojawiać się będą okazje, które pozwolą zaoszczędzić nawet do kilkudziesięciu złotych (w zależności od kupowanego produktu). Kilka takich okazji dziś Wam przybliżymy.

-50 zł na kurtki

Pierwsza opcja na tańsze zakupy w Diverse dotyczy kurtek i płaszczy wiosennych. Z kodem "50kurtki" ceny wybranych produktów w tej kategorii obniżą się o 50 zł. Promocja dotyczy zarówno sklepów stacjonarnych, jak i sklepu online. Nie łączy się z innymi akcjami. Niestety, jak to często w przypadku promocji w Diverse bywa, nie znamy daty ważności kodu rabatowego.

https://go.salesmedia.pl/aff_c?offer_id=951&aff_id=298&url=http%3A%2F%2Fwww.diversesystem.com%2Foferty-specjalne%2F50-zl-na-wybrane-kurtki.html%231%3Futm_source%3D{advertiser_ref}salesmedia%26utm_medium%3D{advertiser_ref}program_partnerski

-30% na każdy drugi produkt

Kolejny rabat dostępny w Diverse jest jeszcze bardziej atrakcyjny - dotyczy bowiem wszystkich produktów, nie tylko tych z wybranej kategorii. Wpisując kod "DRUGI30", cena drugiego, tańszego artykułu zostanie zredukowana o 30%. Także w tym przypadku data zakończenia promocji nie jest znana.

Jeansy z rabatem 20%

Używając kodu "JEANS20" cena nieprzecenionych spodni z tego materiału zostanie obniżona o 1/5. Promocja obowiązuje online oraz w sklepach stacjonarnych i nie łączy się z innymi akcjami i kuponami. Data ważności kodu rabatowego nie jest znana.

Szukacie innych promocji odzieżowych? Sprawdźcie tutaj:

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close