logo

Rabaty w Cropp i House: -30 i 50%!

30wrz 2015

Kategoria: Promocje | Autor: Anna Spychalska

0

Kolejna okazja na tańsze zakupy: po licznych akacjach rabatowych w gazetach oraz zniżkach na Dzień Chłopaka, kolej na kupony zniżkowe od Cropp i House.

Wychodzimy z założenia, że okazji do oszczędzania nigdy nie za wiele, dlatego z radością donosimy o kolejnych rabatach w znanych sklepach. Tym razem piszemy o markach, które cieszą się niesłabnącą popularnością, zwłaszcza wśród młodzieży.

Cropp: -50% na drugą rzecz

Rabat 50% przysługuje każdemu, kto kupi minimum 2 rzeczy podczas jednych zakupów. Wówczas za drugą, tańszą, zapłacimy o połowę mniej. Promocja obowiązuje towar przeceniony i pełnowartościowy, nie obejmuje rzeczy obcych marek. To jednak nie koniec dobrych wiadomości: rabat obowiązuje także online, a dostawa do salonów jest darmowa. Czyli nawet kupując przez Internet możemy w pełni cieszyć się obniżoną ceną (zazwyczaj trzeba doliczyć min. 10 zł kosztów przesyłki). Akcja zniżkowa potrwa do 4 października 2015 roku.

Cropp rabat

House: -30% na wszystko

Promocja w House wygląda trochę inaczej: aby skorzystać ze zniżki należy pobrać kupon z Facebooka lub z newslettera. To jednak koniec formalności. Każdy, kto posiada taki kupon otrzyma jednorazowo rabat w wysokości 30% na pełnowartościowy asortyment z kolekcji marki House. Ilość rzeczy na paragonie jest dowolna. Rabatem nie są objęte marki obce, w tym Converse (ale dla wszystkich na upolowanie fajnej ceny Conversów mamy doskonałą wiadomość: w Sarenza od 30 do 50% zniżki na tę markę!). Promocja trwa od 1 do 4 października 2015 r.

House rabat

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close