logo

Rabaty na profesjonalne wybielanie zębów. Jak wybrać odpowiednie?

02wrz 2016

Kategoria: Promocje | Autor: Marta Wacław

0

Czego się nie robi, żeby wyglądać pięknie? Tym bardziej, jeśli na horyzoncie pojawia się jakaś ważna impreza: urodziny, Sylwester, ślub. Jeśli myślicie o tym, żeby poprawić wygląd swoich zębów, sprawdźcie koniecznie, na co powinniście zwracać uwagę wybierając gabinet, w którym wybielicie zęby.

Reklama

Po pierwsze możecie trochę pomóc swoim zębom ograniczając ilość pitej kawy czy herbaty, a także skończyć z paleniem papierosów. Dzięki temu Wasze zęby naturalnie przestaną żółknąć. Ale co zrobić, żeby były białe?

Na co zwracać uwagę wybierając profesjonalne wybielanie zębów?

1. Upewnij się czy nie ma przeciwskazań, żeby skorzystać z wybielania

Osoby z wrażliwymi zębami, chorobami dziąseł, niewyleczoną próchnicą nie powinny wybielać zębów. Silne środki zawarte w produktach wybielających mogą spowodować uczulenie i tylko pogorszyć całą sytuację. Upewnij się również, czy w preparatach stosowanych do wybielania nie ma żadnych substancji, na które jesteś uczulony. Oczywiście z tego zabiegu powinny zrezygnować także kobiety w ciąży oraz matki karmiące piersią.

2. Zabezpieczenia przed podrażnieniami

Przed przystąpieniem do zabiegu stomatolog powinien:

  • dokładnie oczyścić zęby
  • zabezpieczyć dziąsła specjalnym preparatem zapobiegającym podrażnieniom
  • nałożyć żel wybielający poddawany działaniu lampy UV

Zastosowanie preparatu ochronnego jest niezbędne, więc upewnijcie się przed zabiegiem, że lekarz odpowiednio zabezpieczy Wasze dziąsła.

3. Czy skład środka wybielającego to w większości węgiel?

Węgiel nie wybiela zębów, warto więc dopytać, czy jest on podstawowym składnikiem środka wybielającego. I chociaż profesjonalne gabinety raczej wiedzą o tym, że nie powinno się go stosować do wybielania, warto wiedzieć, że węgiel jest szkodliwy dla naszego szkliwa, ponieważ jest to produkt o wysokiej ścieralności.

Skoro wiecie już na co szczególnie zwracać uwagę, pewnie chcielibyście się dowiedzieć, ile kosztuje wybielanie zębów w gabinecie stomatologicznym? Ceny są naprawdę różne i wszystko zależy od gabinetu, metody i preparatów, środnio to koszt kilkuset złotych. Mamy dla Was jednak kupony na tańsze wybielanie zębów w wybranych miastach:

Dzięki tym ofertom możecie kupić kupon na profesjonalne wybielanie zębów już za 99 zł. A jeśli poza wybielaniem zębów chcielibyście skorzystać z innych kuponów i zniżek na zabiegi kosmetyczne czy wizyty u specjalistów, na stronie GoDealla znajdziecie rabaty na wybrane usługi. A my mamy dla Was jeszcze całą listę promocji, dzięki którym z pewnością poczujecie się piękniej:

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close