logo

Rabaty na paliwo na stacjach Orlen

04wrz 2015

Kategoria: Promocje | Autor: Jadwiga Dabińska

0

Posiadasz samochód i często wstępujesz na stację benzynową? Zatrzymaj się na Orlenie i skorzystaj z kuponów rabatowych z akcji promocyjnej "W sklepie kupuję, zyskuję".

Podczas podróży samochodowych każdy z nas ma czasem ochotę "rozprostować kości", zjeść i wypić coś ciepłego, po prostu na chwilę zatrzymać się i nie jechać ;-) Idealnym czasem na taki odpoczynek jest wstąpienie na stację benzynową. Niegdyś na stacjach stały jedynie automaty do tankowania, a w okienku sprzedawcy można było kupić gumy do żucia czy napoje. Teraz stacje benzynowe zupełnie się zmieniły. Każdy może usiąść przy stoliku, zjeść coś ciepłego, napić się dobrej kawy, kupić akcesoria samochodowe.

Na stacjach Orlen trwa zatem promocja "W sklepie kupuję, zyskuję...". Polega na tym, że kupując różnego rodzaju produkty spożywcze i przemysłowe w sklepach oraz na wybranych stacjach Orlen, otrzymuje się zniżkę na paliwo. Rabat 20 gr lub 10 gr mniej na każdy litr paliwa otrzymasz, kiedy dokonasz zakupów za min. 15 zł. Z promocji wyłączone są napoje alkoholowe (z wyjątkiem piwa), wyroby tytoniowe, doładowania telefoniczne.

Promocja Orlen "W sklepue kupuję, zyskuję..." trwa do 20 października 2015 r. Zdobyte podczas niej kupony można natomiast wykorzystać do końca października. Wyższą zniżkę - 20 gr/L otrzymuje się na paliwo Verva. Niższy, jednak nadal satysfakcjonujący - 10 gr/L na pozostałe paliwa. Nawet kilka groszy na litrze paliwa pozwalają czasami zaoszczędzić dużo pieniędzy!

Regulamin akcji dostępny na stronie internetowej. Przed wybraniem się na daną stację warto także sprawdzić, czy znajduje się ona na liście punktów biorących udział w akcji. No to co? Życzymy szerokiej drogi i miłych, oszczędnych przystanków na Orlenie!

Zobacz gdzie jeszcze wykorzystasz kupony rabatowe:

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close