logo

Rabaty i zniżki w bankach: program rabatowy mBanku

13mar 2014

Kategoria: Porady i analizy | Autor: Anna Spychalska

4

W zeszłym tygodniu po raz pierwszy przedstawiliśmy na blogu możliwość pozyskania rabatów w bankach, w których jesteśmy klientami. Ostatnio opisaliśmy, jak to działa w Credit Agricole. Dziś skupimy się na obecnie jednym z najpopularniejszych banków w Polsce - mBanku. Na czym polega ich program rabatowy i z jakich zniżek mogą korzystać klienci?

O mBanku słów parę

Jest to polski bank internetowy, który powstał w 2000 roku. Jest największym bankiem wirtualnym i trzecim pod względem wielkości detalicznym bankiem w kraju. Ma ciekawą formę działania: nie posiada bowiem oddziałów stacjonarnych, a jedynie centra finansowe i kioski. W tych miejscach można załatwić wszystkie formalności, takie jak obowiązki kredytowe. Klienci, którzy dysponują kartą płatniczą, mogą bez prowizji wpłacać gotówkę poprzez sieć wpłatomatów.

W 2013 roku bank przeszedł metamorfozę: zastąpił BRE Bank i Multibank i uruchomił jedne serwis (mbank.pl), gdzie dostępna jest opcja logowania do poszczególnych części banku). Nowe logo i wygląd serwisu nie przypadł do gustu wszystkim jego klientom, którzy na internetowych forach pisali o wadach zmian. Od tego czasu minęło jednak pół roku i wydaje się, że użytkownicy przyzwyczaili się do nowych funkcjonalności portalu.

Program rabatowy mBanku

Wystarczy być posiadaczem Karty mBanku, by móc korzystać ze zniżek w sklepach i punktach usługowo- handlowych na terenie całej Polski. Program rabatowy obejmuje około 3 000 punktów partnerskich, takich jak sklepy, restauracje, hotele, punkty usługowe czy sklepy internetowe.
Jak skorzystać ze zniżek? Wystarczy przed wystawieniem dowodu zakupu poinformować ekspedienta, że płacisz kartą mBanku i chcesz skorzystać ze zniżki. Wówczas udzielany jest rabat, który nie łączy się z innymi promocjami dostępnymi w danym punkcie partnerskim. Podobnie wygląda korzystanie z rabatów kupując w Internecie: wówczas należy w formularzu zamówienia wpisać numer BIN (6 pierwszych cyfr karty mBanku). By jednak móc korzystać z tej funkcji, należy zmienić limit płatności internetowych, który ze względów bezpieczeństwa jest ustawiony na 0zł.

Rabaty dostępne w mBanku

Nie sposób wymienić wszystkich dostępnych w mBanku zniżek, jest ich bowiem setki. Jednak specjalnie dla Was drodzy smart shopperzy, postanowiliśmy wymienić chociaż kilkanaście z nich, które według nas, zaprawionych w bojach poszukiwaczy promocji, są naprawde godne uwagi.

 • Czerwona Maszyna: 7% zniżki
 • Answear: 10% zniżki
 • Batycki: 15% rabatu
 • VIP Colletrion: 10% rabatu
 • Chocolissimo: -11 rabatu
 • IMAX: 10% zniżki
 • merlin.pl: 10% rabatu
 • Stena Line: 50% zniżki
 • Europcar: 15% zniżki
 • Willsoor: 10% zniżki
 • Cinema City: 10% zniżki
 • Telepizza: 55% zniżki
 • Yves Rocher: 30%
 • Galeria Prezentów: 10%

mOKAZJE

Klienci mBanku mogą również korzystać z najnowszego rozwiązania, jakim jest aplikacja mOKAZJE. Można z niej korzystać na dwa sposoby: poprzez serwis bankowy i jako aplikację w serwisie Facebook, która połączona jest z kontem klienta w banku. Warunkiem korzystania z tej formy otrzymywania zniżek, jest posiadanie konta na tym portalu społecznościowym oraz bycie klientem mBanku.

Wygląda to jednak inaczej, niż zniżki opisane powyżej-  system rozpozna zakup w danej sieci i zrealizuje konkretny rabat zwracajac odpowiednią kwotę na konto klienta mBanku. Dzięki mOkazjom można zaoszczędzić do 760zł na jednych zakupach. Oczywiście suma pieniędzy zwrócona na konto klienta zależy od tego, ile wyda on na zakupy objęte promocją.

Swoje zaoszczędzone pieniądze możemy obserwować, klikając w moduł "zyskałeś", gdzie pojawiają się informacje o wszystkich wykorzystanych przez nas rabatach.

Znajdź swój kupon na GoDealla.pl

Nie jesteś klientem tego banku? Na szczęście my też mamy zniżki do wymienionych sklepów;) Nie musisz więc czuć się poszkodowany;) Zachęcamy do skorzystania z promocji i kodów rabatowych dostępnych na GoDealla.pl przedstawiamy kupony dostępne na GoDealli do części powyższych sklepów:

- Answear: https://www.godealla.pl/kupony/answear/

- Yves Rocher: https://www.godealla.pl/kupony/yves-rocher/

- Chocolissimo: https://www.godealla.pl/kupony/chocolissimo/

- Telepizza: https://www.godealla.pl/kupony/telepizza/

- Stena Line: https://www.godealla.pl/kupony/stenaline

- Czerwona Maszyna: https://www.godealla.pl/kupony/czerwonamaszyna

- Willsoor: https://www.godealla.pl/kupony/willsoor

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close