logo

Rabaty i zniżki na powrót do szkoły z Kartą Dużej Rodziny

12sie 2019

Kategoria: Promocje | Autor: Marta Wacław

0

Skompletowanie wyprawki szkolnej dla więcej niż jednego dziecka to nie lada wyzwanie dla każdego rodzica, nie tylko logistyczne, ale również finansowe. Ci, którzy posiadają Kartę Dużej Rodziny, będą jednak mogli skorzystać z dodatkowych rabatów w sam raz na powrót do szkoły. W których sklepach czekają na Was zniżki na produkty niezbędne w każdej szkolnej wyprawce?

 

Reklama

Sierpień to miesiąc szczególnie trudny finansowo dla rodziców pociech, które od września wrócą do szkoły lub dopiero rozpoczną swoją przygodę z nauką. A jeśli w domu macie więcej niż jednego szkraba, dla którego musicie skompletować szkolną wyprawkę, to już nie lada wyzwanie logistyczne i finansowe. Całe szczęście, jako członkowie rodziny wielodzietnej (z przynajmniej trójką dzieci), możecie bezpłatnie otrzymać Kartę Dużej Rodziny, a z nią skorzystacie z wielu dodatkowych rabatów na powrót do szkoły. 

Od jakiegoś czasu na naszym blogu zamieszczamy także wpisy dotyczące promocji na różne elementy szkolnej wyprawki. Gdzie kupicie plecaki i tornistry dla uczniów w niższej cenie? W których supermarketach najtaniej skompletujecie artykuły szkolne? Tego dowiecie się z naszych osobnych tekstów:

Karta Dużej Rodziny pozwoli Wam zaoszczędzić jeszcze więcej na szkolnej wyprawce swoich pociech. Przed rozpoczęciem nowego roku szkolnego w wielu miejscach organizowane są specjalne promocje na powrót do szkoły właśnie z Kartą Dużej Rodziny. Przygotowaliśmy dla Was listę sklepów, gdzie otrzymacie dodatkowy rabat na artykuły szkolne, przybory, zeszyty, książki, ubrania dla pociech czy buty (w końcu dzieci w zawrotnym tempie wyrastają ze swoich ubranek i butów).

Lista promocji na powrót do szkoły z Kartą Dużej Rodziny

 • 5.10.15.: 10% zniżki na wszystkie produkty marek własnych
 • Lidl: 10% rabatu na plecaki i tornistry, zeszyty i artykuły piśmiennicze, piórniki, worki, przybory szkolne i biurka
 • Carrefour: do 10% rabatu na zakupy (w ofercie zeszyty, akcesoria szkolne, przybory szkolne, plecaki, tornistry, worki, odzież)
 • CDP.pl: 5% zniżki na książki, gry, filmy i muzykę
 • Coccodrillo: rabat 10% na produkty marki Coccodrillo
 • Bobelo.pl: 7% zniżki na wszystkie artykuły zakupione w sklepie internetowym
 • BookBook: 10% rabatu na książki (bez podręczników), artykuły szkolne, gry planszowe
 • Bonito: 5% dodatkowego rabatu na książki, podręczniki, artykuły szkolne i biurowe, artykuły piśmiennicze i przybory
 • Deichmann: 10% rabatu na nieprzecenione buty i plecaki
 • Książnica Polska: 10% zniżki na podręczniki szkolne oraz 15% zniżki na pozostałe artykuły szkolne w wybranych księgarniach w Polsce
 • Martes Sport: 10% zniżki na wszystkie towary
 • Meble Bogart: 10% upustu na cały asortyment w sklepie internetowym
 • Pinokio: 5% zniżki na cały asortyment
 • PKS Polonus: 20% rabatu na przejazdy
 • Świat Książki: 20% rabatu na książki, artykuły szkolne i papiernicze
 • Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne: 10% rabatu na książki, podręczniki, lektury i pozostałą ofertę sklepu

Sami widzicie, że tuż przed rozpoczęciem nowego roku szkolnego z Kartą Dużej rodziny będziecie mogli sporo oszczędzić na zakupie książek, artykułów szkolnych, przyborów, zeszytów, podręczników, ale także ubrań i butów dziecięcych, plecaków czy mebli do pokoju. W końcu każde dziecko potrzebuje swojego biurka żeby móc spokojnie odrabiać lekcję i uczyć się do klasówek. A jakie inne zniżki przysługą posiadaczom Karty Dużej Rodziny i jak ją wyrobić, jeśli jeszcze takiej nie posiadacie? Tego dowiecie się z naszego osobnego tekstu.

Wiecie o innych promocjach i zniżkach na powrót do szkoły, honorowanych z KDR? Dajcie nam znać w komenatrzu, a dopiszemy ją do naszej listy!

Rabaty na powrót do szkoły nie tylko dla posiadaczy Karty Dużej Rodziny

Nie macie w domu trójki dzieci i o Kartę Dużej Rodziny nie możecie się starać? Nie martwcie się! Wy również będziecie mogli oszczędzić na kompletowaniu szkolnej wyprawki dla swojej pociechy. Mamy spis promocji na powrót do szkoły, z których skorzystacie nawet jeśli nie macie Karty Dużej Rodziny.

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close