logo

Rabaty dla nowożeńców - zniżki na podróż poślubną i nie tylko

05wrz 2016

Kategoria: Promocje | Autor: Marta Wacław

0

Ślub - jedno z najważniejszych wydarzeń w życiu każdego człowieka może niestety doprowadzić do łez. Dlaczego? Jeśli nie jesteście mistrzami planowania albo przerażają Was ceny poszczególnych usług, lepiej weźcie kilka głębokich oddechów zanim zdecydujecie się na samodzielne planowanie ślubu. Ale mamy dla Was rabaty i zniżki na podróż poślubną i nie tylko, które umilą Wam przedślubny czas :)

Reklama

Jeśli planowanie ślubu to dla Was naprawdę stresujące wyzwanie niech przyświeca Wam jeden cel, no... może dwa: dzień ślubu oraz fantastyczna wycieczka poślubna, na której odpoczniecie i zapomnicie o całym stresie sprzed ślubu. Ala wiadomo, że kupno podróży poślubnej to nie lada wydatek dla każdego przyszłego małżeństwa, które bez względu na to, czy samodzielnie organizuje wesele, czy też korzysta z pomocy rodziców, wydatków przed ślubem ma sporo. Od tego właśnie są PROMOCJE!

Zniżki na podróż poślubną

Ale... nie samą podróżą poślubną człowiek żyje. Ją oczywiście warto wcześniej zarezerwować żeby cieszyć się na zapas z przyszłych wakacji, ale jak sprawić, żeby ślub i wesele nie przyprawiały o ból głowy, a jedynie o radość? Dzięki zniżkom! A tak się składa, że mamy całą listę rabatów dla przyszłych nowożeńców.

Lista rabatów dla nowożeńców

Kupony zniżkowe na zakup sukni ślubnej:

Sklepy z promocjami na garnitury:

Wynajem samochodu do ślubu:

Ślubna sesja zdjęciowa:

Jeśli się bardzo chce, to zawsze można zaoszczędzić :) Niestety, żeby znaleźć świetne okazje trzeba się troszkę naszukać, dlatego my dajemy Wam wszystko na tacy :) A jeśli szukacie zniżek na jeszcze inne usługi, chcielibyście przed ślubem zarezerwować taniej wizytę w salonie fryzjerskim lub kosmetycznym, na stronie GoDealla znajdziecie kupony zniżkowe. Możecie również wspólnie wybrać się na wybielanie zębów, żeby w tym wyjątkowym dniu czuć się pięknie. A o tym, jak wybrać profesjonalne wybielanie zębów i gdzie znaleźć rabaty, przeczytacie w jednym z naszych artykułów.

Jako wisienkę na torcie mamy dla Was jeszcze propozycje wyjazdów poślubnych, tym razem nad nasze piękne, polskie morze, w Tatry i inne zakątki naszego kraju.

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close