logo

Rabatowe dochodzenie, czyli wyprzedaż w H&M do -70% pod lupą

19paź 2016

Kategoria: Promocje | Autor: Marta Wacław

0

H&M naprawdę szaleje! Od dzisiaj w mid season sale możecie kupować ze zniżką już nie 50%, a aż 70%. My, jako czujni poszukiwacze promocji, postanowiliśmy sprawdzić, czy oby na pewno zniżki sięgają aż tak wysoko. Zobaczcie, co wyjdzie z naszego dochodzenia.

Reklama

Szukając promocji trzeba być naprawdę czujnym detektywem. Po pierwsze dlatego, że sklepy kuszą... oj kuszą wysokimi rabatami, które w rzeczywistości nie są tak wysokie, zachęcają do zakupu gratisami, prezentami, a na samym końcu okazuje się, że prezent do zamówienia co prawda jest przewidziany, ale jak zostawicie w sklepie kilkaset złotych. W jaki sposób najlepiej sprawdzić, czy aby na pewno dany sklep nie chce Was jedynie omamić rabatami? To bardzo proste. Wystarczy wziąć pod lupę daną promocję, wybrać kilka produktów, sprawdzić ich pierwotną cenę i porównać z tą po rabacie. Potem upewnić się, że wyskość zniżki naprawdę odpowiada tej deklarowanej przez sklep. Ale nie martwcie się, ponieważ "brudną robotę" detektywistyczną wykonujemy za Was!

Dziś w śledzctwie wziął udział sklep H&M z pogłębioną wyprzedażą międzysezonową do -70%. Zobaczcie, czy znajdziecie w nim produkty przecenione o 70%.

H&M wyprzedaż międzysezonowa

Czy promocja do -70%?

Na mid season sale w H&M kupicie ubrania już za 8,90 zł. To rewelacyjna cena. Ale nas interesuje, czy na międzysezonowej wyprzedaży można kupić jakieś produkty, których cena jest niższa o wspomniane 70%. Otóż... można! Co dokładnie kupicie z tak wysoką zniżką? Koszulki, topy, sukienki czy spodnie damskie. Może produktów tańszych o 70% nie jest super dużo, ale za to w każdej kategorii i dla każdego się coś znajdzie, więc warto do 23 października zobaczyć, co tam H&M dla Was przygotowało.

H&M mid season sale

Oczywiście, jak to przy dochodzeniu bywa, trzeba je przeprowadzić od A do Z i sprawdzić naprawdę wszystko. Dlatego przyjrzeliśmy się również rabatom na odzież męską. W wyniku naszego śledztwa promocyjnego ustaliliśmy, że wśród odzieży męskiej również znajdziecie ciuszki ze zniżką -70%.

H&M międzysezonowa wyprzedaż odzieży męskiej

Żebyście mieli całościowy wgląd do sprawy i dowody na istnienie promocji do -70% oczywiście pod lupę wzięliśmy także zniżki na odzież dla dzieci. I zarówno w przypadku ubrań dla chłopców, jak i dla dziewczynek można kupić wybrane rzeczy taniej nawet o 70%.

H&M wyprzedaż odzieży dziecięcej

Wyniki dochodzenia są jednoznaczne. Międzysezonową wyprzedaż w H&M uważamy za prawdomówną, o czym świadczą zebrane dowody, które są niepodważalne :)

Teraz sami możecie być rabatowymi detektywami i brać pod lupę inne promocje. A pracy wcale nie będziecie mieli mało, bo mamy dla Was całą listę promocji, z którymi warto się zapoznać :) I jeśli tylko zbierzecie wystarczające dowody przemawiające za skorzystaniem ze zniżek, to nie ma na co czekać.

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close