logo

Rabat za Twój adres e-mail. Gdzie dają zniżki za subskrypcję?

02wrz 2015

Kategoria: Turystyka | Autor: Jadwiga Dabińska

0

Chcesz na bieżąco śledzić oferty biur turystycznych? Zapisz się do newslettera, dostępnego na niemal każdej stronie internetowej biur podróży. Sprawdź co jeszcze możesz zyskać.

Wiele agencji turystycznych chce stale dostarczać stałym lub potencjalnym klientom informacje o ciekawych wycieczkach, nowych kierunkach podróży czy korzystnych rabatach do wykorzystania. Zapisanie się do newslettera nie wymaga dużego zaangażowania - czasami wystarczy jedynie podać swój adres e-mail, w innych przypadkach wymagane jest wpisanie innych danych, potrzebnych wyłącznie do celów marketingowych.

Zapis do newslettera

Bardzo często przy zapisach do newslettera dana firma prosi nas o podanie informacji, które pozwolą spersonalizować ofertę i dobierać wyłącznie takie propozycje, które nas interesują.

Neckermann newsletter

Korzyści za subskrypcję newslettera

Niektóre biura podróży stosują także metodę nagradzania swoich klientów za to, że zapisali się oni do newslettera. Serwis edom.pl prowadzący międzynarodowy system rezerwacji oferuje bon podróżny o wartości 100 złotych, który można następnie wykorzystać przy skorzystaniu z propozycji edom.pl

100 złotych rabatu newsletter

Biuro podróży ITAKA oferuje natomiast rabat 20% - jednak nie na wycieczkę, ale na produkty CEWE.

ITAKA zapis newsletter

Bardzo korzystne rozwiązanie proponuje natomiast Dragon Adventures - rabat 200 złotych na pierwszy wyjazd egzotyczny.

Warto zatem zapisywać się do newsletterów, ponieważ bardzo często różne firmy organizują ciekawe akcje promocyjne, z których wszyscy chętnie korzystamy. Jeśli interesują Cię zniżki na wyjazdy krajowe lub zagraniczne, koniecznie sprawdź nasze propozycje:

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close