logo

Rabat na wszystkie oferty Groupona! Kliknij po 10% zniżki

21paź 2015

Kategoria: Promocje | Autor: Anna Spychalska

0

Kolejna szansa na tańsze zakupy na platformie Groupona. Tym razem 10% zniżki na wszystkie oferty, nawet te z sekcji Travel!

Reklama

Co prawda rabat nie jest tak wysoki jak w poprzedniej odsłonie promocji na Grouponie (wtedy obniżka wynosiła 15%), ale mimo to 10% ceny  podstawowej za towar lub usługę, które zostaje w naszych kieszeniach, na pewno ucieszy wszystkich tych, którzy planują zakupy na tym największym portalu okazyjnego kupowania w Polsce.

Co jakiś czas w mediach, głównie internetowych, pojawiają się głosy, że zakupy grupowe "umarły" i nikt już z tego nie korzysta. Cóż, z pewnością ich charakter się zmienił - nie potrzeba już zbierać wymaganej liczby osób, żeby móc skorzystać z grouponu - ale tezy o upadku tego typu zakupów jest w naszej opinii mocno przesadzony. Wystaczy spojrzeć na Groupona, prawdziwego potentata, który z miesiąca na miesiąc na swojej stronie udostępnia coraz więcej okazyjnych ofert. Duża część z nich to oferty z kategorii Travel, których konkurencyjne ceny przyciągają użytkowników. Nic dziwnego - w końcu który poszukiwacz okazji nie dałby się skusić na pobyt w 4-gwiazdkowym hotelu ze SPA z rabatem 50%?

Groupon hotel

Mimo iż oferty na Grouponie są i tak dużo tańsze (w stosunku do tych samych usług i produktów kupionych bezpośrednio u ich dostawców), to dodatkowe rabaty, pozwalające na zmniejszenie ceny grouponów, cieszą się ogromnym zainteresowaniem klientów. Groupon ma tego świadomość, "częstując" kupujących takimi promocjami regularnie - przynajmniej raz w miesiącu pojawia się podobna okazja.

Reklama

Właśnie teraz, od 21 do 23 października 2015 roku, korzystając z aplikacji mobilnej Groupona, można użyć dodatkowych kodów rabatowych.

Kod "TU10" obniża cenę vouchera o 10%, ale dotyczy wyłącznie ofert z zakładki Twoje miasto (czyli m.in. wejściówki na siłownie, karnety na zajęcia językowe, fitness, usługi kosmetyczne, motoryzacyjne, kawiarnie, restauracje, myjnie i wiele więcej).

Kod "TAM10" obniża o 10% ceny ofert z zakładki Travel (oferty wycieczek, noclegów, wakacji, transportu, itp.).

Maksymalny rabat wynosi 50 zł, co oznacza, że w przypadku zakupów powyżej 340 zł rabat będzie stały i wyniesie 50 zł. Dla wszystkich tańszych ofert będzie to zawsze 10% ich ceny wyjściowej.

Przedstawiamy kilka wybranych ofert, które do 23 października można kupić o dodatkowe 10% taniej:

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close