logo

Rabat 15% na Groupona przez cały tydzień!

13mar 2017

Kategoria: Promocje | Autor: Marta Wacław

0

Na sam początek tygodnia mamy dla Was wspaniałą wiadomość! Wiemy, że kochacie oferty Groupona, a teraz aż do 19 marca możecie je kupić ze zniżką 15%. Rabat obowiązuje na wszystko! Kody znajdziecie w naszym tekście.

Reklama

Tanie podróżowanie z Grouponem

Groupon Travel rabat

Jedną z najbardziej popularnych zakładek, do której z pewnością najczęściej zaglądacie na Grouponie, zaraz po zniżkach lokalnych, są oferty wyjazdów w różne zakątki Polski i świata. Do 14 marca z kodem: STAR na wszystkie oferty Travel otrzymacie zniżkę 15% (maksymalny rabat 50 zł). Jeżeli chcecie skorzystać z tego kodu, wejdźcie na Groupona przez -> ten link.

Chcecie wyjechać gdzieś na weekend? Szukacie świetnej opcji na jednodniowy wypad z atrakcjami, ale Wasz budżet jest ograniczony? Więc szukajcie tanich wyjazdów na Grouponie i skorzystajcie z rabatu 15%. Pamiętajcie żeby podać kod: STAR. Nasze propozycje dla osób, które chcą tanio się rozerwać lub odpocząć:

Groupon oferty Travel rabat

Ale obiecaliśmy, że ze zniżki 15% na Grouponie będziecie mogli skorzystać przez cały tydzień, nie tylko do 14 marca. To nie koniec kodów rabatowych!

Oszczędzaj na czym chcesz - odbierz kod na wszystkie oferty!

Groupon rabat 15% na wszystko

Z kodu zniżkowego: STAR na oferty Travel możecie skorzystać wyłącznie do 14 marca, ale mamy kolejny kod rabatowy o treści WIOSNA, tym razem na wszystkie oferty Groupona, który obowiązuje aż do końca tygodnia (19.03). Jeżeli chcecie z niego skorzystać, musicie przejść na stronę Groupona przez TEN LINK:

  • treść kodu: WIOSNA
  • maksymalny rabat: 50 zł
  • ważny do: 19 marca

 

Szukacie atrakcyjnych ofert wyjazdów? Taniej kolacji w ekskluzywnej restauracji? Usług w swoim mieście? Mamy dla Was więcej kuponów rabatowych! Pamiętajcie tylko, że jeżeli chcecie skorzystać z rabatu WIOSNA, musicie odszukać ich na Grouponie przechodząc na stronę z ofertami przez ten link.

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close