logo

Qatar Airways: promocja na bilety lotnicze do Azji i Afryki

05kwi 2016

Kategoria: Turystyka | Autor: Jadwiga Dabińska

0

Podróżnicy o wielkich marzeniach mogą poczuć się częściowo spełnieni, już dzięki samej informacji o promocji lotniczej katarskich linii lotniczych Qatar Airways. Bilety lotnicze do Azji lub Afryki są dostępne już od 1560 zł w klasie ekonomcznej w obie strony.

Od 4 do 18 kwietnia obowiązuje sprzedaż biletów lotniczych w promocyjnej cenie przez katarskie linie lotnicze Qatar Airways. Bilety w specjalnych cenach będzie można wykorzystać na podróże aż do 15 grudnia 2016 roku. Jest to zdecydowanie jedna z tych promocji, która szczerze ucieszy odważnych podróżników, chcących nieustannie odkrywać nieznane.

Promocja lotnicza Qatar Airways

Oczywiście trzeba zwrócić uwagę na to, że promocja nie obejmuje wszystkich lotów realizowanych przez katarskie linie lotnicze. Trzeba trafić między innymi z terminem. Jednak, jeśli planuje się właśnie taką wycieczkę, to chyba dzień i godzina wylotu nie ma tak dużego znaczenia? I tak będziecie musieli wziąć urlop w pracy! ;-) Zniżka obowiązuje na bilety w obie strony na klasę ekonomiczną oraz biznesową. Oczywiście te o wiele tańsze znajdziecie w kategorii biletów ekonomicznych. Jednak nie oznacza to, że nie będziecie zadowoleni z lotu. Qatar Airways charakteryzuje wysoka jakość świadczonych usług oraz rozwiązania, dostosowane do oczekiwań klientów. Zadowoleni będą zarówno doświadczeni podróżnicy, jak i amatorzy przemieszczania się w powietrzu ;-)

Kierunki w promocyjnych cenach

Dokąd w takim razie będziecie mogli się wybrać dzięki przecenom Qatar Airways? Promocyjne ceny i najpopularniejsze kierunki przedstawia poniższa tabela.

Kierunek Cena (od)
Dubaj 1560 zł
Hanoi 1850 zł
Bangkok 1880 zł
Ho Chi Minh 1920 zł
Hong Kong 1970 zł
Singapur 2110 zł
Malediwy 2370 zł
Zanzibar 2520 zł
Bali 2600 zł

Szczegóły znajdziecie na stronie Qatar Airways.

Warunki promocji

Oprócz tego, co dla zorganizowania wycieczki marzeń jest najważniejsze, występują także pozostałe warunki zniżki, o których warto wiedzieć:

  • ceny zawierają wszystkie upusty, opłaty i podatki,
  • minimalny okres pobytu: 3 dni, maksymalny: 1 miesiąc
  • bilety nie podlegają zwrotowi
  • zmiany są dozwolone, jednak podlegają dodatkowe opłacie
  • obowiązują standardowe zniżki dla dzieci oraz infantów

Jeśli chodzi o wycieczki, podróżowanie, odkrywanie nowych miejsc - nie powinniście mieć żadnych wymówek, które powstrzymywałyby Was od spełniania swoich marzeń! Życie jest jedno i warto z niego korzystać. Dlatego właśnie zachęcamy do podróżowania i przy okazji oszczędzania w pewien sposób na wakacjach. Po co kupować bilet za 4 tysiące złotych, skoro można go mieć za niecałe 2 000 zł? ;-) No właśnie! Sprawdźcie także nasze propozycje wyjazdów do krajów azjatyckich oraz do Afryki. Enjoy!

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close