logo

Pusty portfel przez Święta? Sprawdzamy oferty pożyczkowe

23gru 2015

Kategoria: Promocje | Autor: Luiza Sadowska

0

Świąteczne wydatki mogą znacząco nadszarpnąć nasz budżet, a przed nami wciąż Sylwester i ferie zimowe. Sprawdziliśmy, gdzie dostaniemy zastrzyk gotówki od ręki, który pomoże uporać się ze wszystkimi wydatkami.

Reklama

W powietrzu unosi się magiczna atmosfera Świąt, a kupowanie przychodzi nam jakoś tak łatwiej... Bujna choinka, ozdoby świąteczne, stos prezentów dla wszystkich członków rodziny i zapasy jedzenia dla całej armii. Dobrze wiemy, jak wygląda ten czas w wielu domach - stoły aż się uginają od pyszności. Za to wszystko oczywiście trzeba zapłacić, a ceny na sklepowych półkach są coraz wyższe. Jeśli zaszaleliście z wydawaniem pieniędzy na urządzanie Świąt i przydałby się jakiś magiczny sposób na załatanie domowej dziury budżetowej, to znaleźliśmy kilka ofert, które mogą w tym pomóc.

Kasa na ferie

Zdajemy sobie sprawę, że firmy, które udzielają pożyczki też muszą zarabiać i często konsekwencje mogą być dla nas nieprzyjemne (odsetki) - jeśli nie dotrzymamy terminu zwrotu pożyczki. Postarajmy się o tym nie zapominać.

Kwotę pożyczki możemy zaznaczyć na stronie internetowej wraz z pozostałymi parametrami, jak też czas na jaki ją dostaniemy. Gdzie otrzymamy pożyczkę bez wypełniania wielu zbędnych formularzy, a za pomocą kilku kliknięć?

NetCredit

W ofercie NetCredit możemy wziąć 2000zł bez żadnych odsetek, o ile spłacimy ją w 30 dni.

Provident

Maksymalna kwota pożyczki to 12 tys. zł. Przy 1000zł w pakiecie standardowym, dzienny koszt pożyczki wynosi 0,95zł.

Ekspres Kasa

Opcja dla tych, którzy zdecydowanie nie chcą wychodzić z domu, ani nawet rozmawiać z żadnym konsultantem. Składamy wniosek online, robimy przelew za 1 grosz i na to samo konto w ciągu godziny przychodzą pieniądze z pożyczki.

InCredit

W InCredit pierwsza pożyczka 2000zł nie wiąże się z dodatkowymi opłatami, o ile spłacimy ją w 30 dni. Jeśli potrzebujemy większej kwoty lub na dłuższy czas, to wszystko możemy obliczyć wraz z odsetkami na stronie.

 

Vivus

W ofercie Vivus pożyczka do 1600zł jest darmowa, co oznacza, że nie będziemy musieli spłacać więcej, niż planujemy. Chyba, że nie dotrzymamy warunków umowy. Jeśli polecimy Vivus znajomemu, który też weźmie pożyczkę - otrzymamy w prezencie 30zł.

Wonga

W Wonga mamy możliwość spłacenia pożyczki w ratach, ale musimy pamiętać, że prowizja jest wtedy znacznie wyższa.

Każdą pożyczkę należy przemyśleć i wybrać ofertę, która najbardziej Wam odpowiada. Jeśli macie już fundusze i możecie sobie pozwolić na rozrywki i przyjemności, sprawdźcie kilka ofert:

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close