logo

Pudełko ShinyBox GRATIS za zdjęcie z wakacji

14lip 2015

Kategoria: Porady i analizy | Autor: Jadwiga Dabińska

0

ShinyBox rozdaje pudełka stu osobom, które prześlą swoje zdjęcie z wakacji. Interpretacja zadania "Pocztówka z wakacji" jest dowolna. Macie już jakieś pomysły? Zobaczcie nasze ;-)

Od dzisiaj do 27 lipca macie szansę na wygranie darmowego pudełka ShinyBox Perfect Beauty - say yes! Jest to najnowszy zestaw kosmetyków znanych marek. Z informacji udostępnianych na Facebookowym profilu Shiny Box wynika, że w lipcowym pudełku znajdą się przede wszystkim te kosmetyki, które pomogą w pielęgnacji skóry latem. Jak zatem otrzymać to pudełko za darmo? Wystarczy po prostu przesłać swoje zdjęcie z wakacji. Fotki będą udostępniane na FB Shiny Box, z czego 70 pudełek trafi do autorów zdjęć, które otrzymają największą liczbę polubień (czyli najpopularniejsza zasada: im więcej lajków, tym lepiej). 30 kolejnych pudełek otrzymają te osoby, których zdjęcia najbardziej spodobają się jury - Zespołowi ShinyBox.

Ważne informacje

Czyli wszystko to, czego nie zawsze chce czytać się w regulaminie, a co ma duże znaczenie ;-) Po pierwsze, zdjęcie musi być dobrej jakości technicznej, jednak organizator nie napisał w regulaminie o jakie dokładnie parametry chodzi. Dodatkowo, każdy uczestnik konkursu musi mieć zarejestrowane konto Shiny Box. Jak już wcześniej wspomnieliśmy, zarówno forma, jak i istota samego zdjęcia jest dowolna. Oczywiście zdjęcia wulgarne, obraźliwe, rasistowskie i inne tego typu, nie zostaną zakwalifikowane do konkursu. Więcej na ten temat przeczytacie w regulaminie.

Macie już jakiś pomysł na "pocztówkę z wakacji"? A może już macie gotową fotkę? Nie czekajcie, tylko rejestrujcie się na ShinyBox i przesyłacie zdjęcie mailem na kontakt@shinybox.pl, wpisując w tytule "Pocztówka z wakacji". A oto, jakie fotki z wakacji były/są najbardziej popularne:

Nogi czy parówki?

Jakiś czas temu "huczało" wokół zdjęć nóg, które wyglądały jak...parówki. Czasami rzeczywiście trudno rozróżnić, na których zdjęciach widnieją opalone, szczupłe damskie nogi, a na których popularne parówki.


(źródło: Brief.pl)

Zakopane nad morzem

Ulubiona zabawa niemal każdego plażowicza: zakopywanie drugiego piaskem ;-)

(źródło: Renaks.pl)

Ślady na piasku

Chyba każdy z nas choćby raz takie ślady pozostawił. Nie są jedynie wyłączne na fotografiach, śpiewała o nich nawet Leona Lewis, w piosence Footprints In The Sand ;-)

(źródło: Digart.pl -> VividColour)

Zachód słońca

To już klasyk. Wschody i zachody słońca są na tyle piękne, że nie trzeba być profesjonalnym forografem, żeby zrobić naprawdę wyjątkowe zdjęcie.

(źródło: Digart.pl -> Kasia5050)

To oczywiście tylko przykłady popularnych zdjęć - nie musisz wykonać właśnie takie, żeby mieć szansę na wygranie pudełka Shiny Box. Nigdy nie przewidzisz jakie zdjęcie spodoba się głosującym użytkownikom bądź jury. A pamiętaj, że możesz zgłosić tylko jedno zdjęcie! Te pomysły nie gwarantują wygranej, ale też jej nie przekreślają. Może jednak w tym konkursie warto postawić na coś oryginalnego? Albo ściśle związanego z lipcowym pudełkiem Shiny Box? Które zdjęcia będą najlepsze, okaże się 29 lipca - wtedy na ShinyBlogu pojawią się wyniki konkursu. A zatem: POWODZENIA!

Już teraz możesz zakupić markowe kosmetyki w niskich cenach. Sprawdź aktualne promocje, rabaty, zniżki i gratisy :-)

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close