logo

PS Plus - gdzie promocje na roczną subskrypcję PlayStation Plus?

15mar 2019

Kategoria: Promocje | Autor: Marta Wacław

0

Niedługo kończy Wam się subskrypcja PS Plus i myślicie żeby ją odnowić? A może dopiero zastanawiacie się nad wykupieniem abonamentu do PlayStation Plus? To idealny moment! Właśnie teraz w wielu sklepach ruszyła promocja, dzięki której na 12-miesięcznym dostępie oszczędzicie aż 60 zł.

Reklama

Jeżeli jesteście szczęśliwymi posiadaczami konsoli PlayStation i uwielbiacie gry zespołowe multiplayer, umawiacie się ze swoimi przyjaciółmi na wspólne potyczki (chociaż każdy z Was siedzi wygodnie w swoim mieszkaniu na kanapie) lub właśnie zastanawiacie się nad członkowstwem w PS Plus, mamy fantastyczną promocję dla wszystkich graczy. Teraz za subskrypcję na 12 miesięcy uzyskacie aż 25% zniżki, a taka okazja nie trafia się co dzień. Co zyskacie z PS Plus i czy warto skorzystać z tej promocji?

PS Plus - co to takiego?

PS Plus jest pakietem usług dodatkowych, z których mogą skorzystać użytkownicy konsoli PlayStation, oczywiście za dodatkową opłatą. Wykupując dostęp do PlayStation Plus uzyskuje się możliwość grania z innymi graczami online czy zapis danych w chmurze. Nie trzeba się więc martwić o utratę zapisów na danym poziomie gry. Obecnie z programu Sony PlayStation Plus korzystają ponad 34 miliony osób - robi wrażenie, prawda?

Co daje członkostwo w PlayStation Plus?

  1. Gra multiplayer - możliwość grania online ze znajomymi lub tysiącami innych graczy.
  2. 2 darmowe gry - co miesiąc dostęp do dwóch darmowych gier.
  3. Promocyjne ceny - nawet 60% taniej na gry, dodatki i zamówienia przedpremierowe.
  4. Zapis w chmurze - zapisy danych gry w chmurze.

Wy również chcecie dołączyć do milionów subskrybentów PS Plus lub zastanawiacie się nad przedłużeniem swojego abonamentu? Zróbcie to teraz.

PS Plus - 25% rabatu na PlayStation Plus

W wielu sklepach do 26 marca skorzystacie ze zniżki w wysokości 25% na roczny dostęp do PlayStation Plus. Dzięki temu nie będziecie musieli co miesiąc odnawiać swojej subskrypcji PS Plus i przez 365 kolejnych dni będziecie mogli do woli grać online ze swoimi znajomymi oraz korzystać z innych atutów usługi Sony. Standardowo 12-miesięczna subskrypcja kosztuje 240 zł. Teraz zaoszczędzicie na niej 60 zł w wybranych sklepach.

Gdzie kupić 12-miesięczny dostęp do PS Plus w promocji?

PlayStation Plus PS Plus

Plus zakupu rocznej subskrypcji, oczywiście poza oszczędnością rzędu 60 zł, jest taki, że przez najbliższe 12 miesięcy nie będziecie musieli zaprzątać sobie głowy odnawianiem abonamentu :-)

Swój wolny czas uwielbiacie spędzać nie tylko na graniu na konsoli? Kochacie czytać książki, którym czasami dajecie wciągnąć się bez reszty? Macie pokaźną kolekcję gier planszowych, ale przydałoby Wam się coś nowego? Wiemy, gdzie znajdziecie zniżki!

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close