logo

Przynieś stare rzeczy do H&M i odbierz rabat na zakupy!

26sty 2017

Kategoria: Promocje | Autor: Marta Wacław

0

W Twojej szafie zalegają stare ubrania? Za każdym razem, kiedy musisz tam zajrzeć, robisz się blada z przerażenia? Marzysz o pozbyciu się niemodnych i podartych rzeczy? Przynieść je do H&M, wesprzyj Program Recyklingu Tekstyliów "Bring it on" i odbierz nawet dwa rabaty dziennie!

Reklama

Nie daj się zmarnować modzie!

Skoro poddajemy recyklingowi takie tworzywa, jak plastik czy metal, to dlaczego nie zrobić tego samego z tekstyliami? H&M przyjmie wszystko, co tylko leży bezużytecznie w Twojej szafie! Dziurawy sweter, znoszone skarpetki nie do pary, wyciągnięte koszulki, poplamione koszule czy ubrania, które po prostu nie są już w Twoim guście i w głębi duszy dobrze wiesz, że nigdy więcej ich nie założysz.

H&M recykling tekstyliów

Program Recyklingu Tekstyliów prowadzony przez H&M trwa już od 2013 roku i cieszy się naprawdę sporym zainteresowaniem. Niestety nie wiemy kiedy H&M chce zakończyć akcję. Nie udało nam się znaleźć takiej informacji, więc jeżeli Wy na nią wpadniecie to śmiało piszcie w komentarzach :-)

A co dzieje się z ubraniami? Gdzie trafiają? Co robi z nimi znana sieciówka? Te rzeczy, które nie są zniszczone i nadają się jeszcze do noszenia, zostają wprowadzone na rynek dóbr drugiego obiegu. Pozostałe ubrania są przetwarzane na materiały izolacyjne, szmatki czy włókna, z których zostanie wyprodukowna nowa odzież. H&M zapewnia, że nic się nie zmarnuje, nawet kurz! :-)

Przynieś starą odzież i odbierz rabat!

Do wiosny pozostało jeszcze trochę czasu, ale za porządki w szafie warto zabrać się już teraz, ponieważ za każdą torbę starych rzeczy (niezależnie od ich stanu i gabarytu) H&M nagrodzi Was zniżką 5 zł na zamówienie za min. 40 zł. W ciągu jednego dnia możecie uzyskać maksymalnie 2 rabaty po 5 zł, łącznie 10 zł bonusu na zakupy. Robienie porządków w szafie ma teraz nieco lepszą perspektywę, prawda? :-)

H&M recykling tekstyliów

Poza tym pamiętajcie, że nie tylko zniżka się liczy! H&M nie zarabia na zbieraniu odzieży! Wszystkie zyski przekazywane są na akcje charytatywne oraz innowacje w dziedzinie recyklingu, więc oddając stare, niepotrzebne i znoszone ubrania dokładacie do tego swoją cegiełkę :-)

A po sprzątaniu czas na zakupy...

Chcemy uspokoić wszystkich, którzy martwią się, że po zrobieniu porządków w szafie nie będą mieli żadnych rzeczy, które nadają się do noszenia. Braki w swojej garberobie możecie uzupełnić korzystając z rabatów, które w nagrodę dostaniecie od H&M oraz z całej listy odzieżowych promocji poniżej!

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close