logo

Przyjemne postanowienie - czytaj książki! Najlepsze promocje czytelnicze

09sty 2015

Kategoria: Inspiracje | Autor: Luiza Sadowska

0

Z Nowym Rokiem często zmuszamy się do nowej diety, przysięgamy sobie samym, że w tym roku na pewno zapiszemy się na siłownię, wreszcie przekopiemy ogródek i skończymy wszystko to, co 'na jutro' już tydzień przed deadlinem. My proponujemy jeszcze inne noworoczne postanowienie: więcej czytać! Pomagamy je zrealizować, prezentując najlepsze rabaty na książki.

Dlaczego warto czytać książki?

Przede wszystkim wyobraźnia!

Książki otwierają dzieciom (i nie tylko) drugi świat. Pokazują to, czego jeszcze nie poznały i to, co pozwoli im rozwinąć swoje fantazje.
Baśnie i zagadki pobudzają dziecięcą ciekawość! Kto nie cieszył się wraz z Tygryskiem i nie plakał, gdy Kłapouchemu odpadł ogon? Czy lew mieszka w Afryce, czy słoń mógłby przyjechać na wakacje do miasta?
Intrygujące historie i odpowiedzi na nurtujące dzieci pytania zawarte są w małych kolorowych książeczkach. Wystarczy obudzić poszukiwacza przygód!

Czytanie rozwija!

Chcesz wyjechać w podróż, ale nie znasz języka? Nic, prostszego - naucz się go w domu! Znasz już język, ale rzadko używasz i boisz się, że zapomnisz? Sięgnij po książki obcojęzyczne.Podróżuj bez wychodzenia z domu z Beatą Pawlikowską i Wojciechem Cejrowskim

Jeżeli nie masz czasu, albo kupiłeś ostatnio za dużo ubrań i niestety nawet wycieczka tanimi liniami lotniczymi wydaje Ci się sporym nadużyciem domowego budżetu - po prostu poczytaj.
Nie musisz samemu podróżować, aby odkryć inną kulturę. Niektórzy już ją opisali, a Ty po takiej lekturze będziesz mógł się wybrać na swoją wycieczkę dokładnie przygotowany i żaden "culture shock" nie będzie Ci straszny.

Odpoczynek

Każdy musi czasem odseparować się od codziennych problemów i piętrzacych się obowiązków. Najlepszym sposobem na aktywny dla mózgu, ale zarazem niewymagający skomplikowanego myślenia i zwiększonej aktywności fizycznej odpoczynek, jest własnie książka.
Spróbuj czegoś lekkiego, ale zarazem związanego z Twoimi zainteresowaniami. Czas upłynie szybciej, niż można byłoby się tego spodziewać.W tym roku magię czytania książek (lepiej późno niż wcale) odkrył Mark Zuckerberg.
Jego postanowieniem jest czytanie w ciągu dwóch tygodni jednej książki. Sam docenił wartość jaką one ze sobą niosą i ukazujące się dzięki temu nowe horyzonty. Swym postanowieniem zmotywował setki tysięcy Amerykanów.

Nie masz czasu na spacer między pełnymi regałami w księgarni? To żaden problem! Przejrzyj kilka sklepów oferujących sprzedaż książek online.

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close