logo

Przygotuj skórę na lato. Hebe obniża ceny kosmetyków do opalania o 30%

18cze 2014

Kategoria: Promocje | Autor: Anna Spychalska

1

Nadchodzą wakacje, a wraz z nimi radosne chwile na świeżym powietrzu. Niezależnie, czy planujesz leżeć plackiem na plaży, pływać, czy grać w piłkę - nie zapominaj o ochronie przed słońcem. Drogerie Hebe pomagają w spełnianiu tego obowiązku i dają rabat 30% na wszystkie kosmetyki do opalania.

Kosmetyki chroniące nas przed szkodliwym wpływem promieniowania słonecznego mogą być drogie - i nawet nie chodzi nam o produkty marek z najwyższych półek. Za 200 ml buteleczkę balsamu firmy uznawanej za "średnią" na drabinie marek, zapłacimy około 25-30 zł. Biorąc pod uwagę szybkość, z jaką znika zawartość takiej buteleczki (bo przecież kremować trzeba się co kilka godzin), na dwutygodniowy wyjazd w ciepłe kraje jedno opakowanie na pewno nie wystarczy. Chcąc kupić dwa, musimy liczyć się z wydatkiem rzędu ok. 50 zł.

Na szczęście z pomocą dla naszego portfela przychodzą okazjonalne przeceny, jakie oferują nam sieciowe drogerie. Właśnie teraz możemy skorzystać z jednej z nich - drogerie Hebe obnizają ceny wszystkich produktów do opalania o 30%. Biorąc pod uwagę, jak bardzo niezbędny jest to kosmetyk, okazja jest naprawdę dobra.

Promocyjna oferta obowiazuje od 17 do 23 czerwca 2014 roku lub do wyczerpania zapasów.

Kremuj się

Gdziepromocja.pl apeluje - kremujcie się ;) Może to zapobiec przed wieloma problemami z chorobami skóry w późniejszym czasie. Nie tylko opalanie się może przysporzyć zmartwień: o cerę trzeba dbać nie tylko w wakacje. Żeby ten obowiązek pielęgnacyjny nie był zbyt uciążliwy dla Waszych finansów, przedstawiamy kilka promocji na kosmetyki.

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close