logo

Przez internet taniej w Tesco: odbierz bon na 15 zł na e-zakupy

07lip 2014

Kategoria: Promocje | Autor: Anna Spychalska

1

Jest szansa na tańsze zakupy z dostawą do domu. Jeżeli nie kupowałeś jeszcze w Tesco za pośrednictwem internetu, zrób to teraz i odbierz bon na 15 zł. Zasady są bardzo proste.

O zaletach zakupów spożywczych robionych przez internet, a dostarczanych do domu, pisaliśmy już wielokrotnie. Jakiś czas temu na blogu pojawił się także cykl, przedstawiający zestawienie internetowych wersji znanych super- i hipermatketów. Podzieliliśmy go na trzy części:

Dziś wracamy do tematu tańszych codziennych zakupów za pośrednictwem Sieci, mamy bowiem dla Was info o całkiem dobrej promocji.

Do 31 lipca 2014 roku każdy, kto dotychczas nie robił zakupów w internetowym sklepie Tesco, może to zrobić wykorzystując bon na 15 zł. Po pierwsze, zarejestruj się w serwisie Tesco Ezakupy. Następnie zrób pierwsze zakupy on-line za minimum 100 zł. Na stronie płatności, w polu "Posiadasz eKupon?" wpisz kod eKuponu i wciśnij przycisk "Użyj kodu".  Kod rabatowy na 15 zł to "h7dx2". 15% oszczędnośności przy zakupach codziennej potrzeby wydaje się całkiem atrakcyjne. Kod można zrealizować jedynie, kiedy nigdy wcześniej nie robiło się zakupów poprzez Tesco Ezakupy. Promocja jest ważna zarówno w dostawie do domu, jak i w odbiorze osobistym. Pamiętajcie jednak, że dostawa zakupów do domu to koszt minimum 6 zł.

Tesco Ezakupy to nie jedyny sklep internetowy, który oferuje atrakcyjne zniżki na zakupy spożywcze. Wybraliśmy kilka aktualnych promocji, które pomogą zrobić zakupy do domu po niższej cenie.

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close