logo

Przetestuj za darmo nowy krem Nivea!

26lip 2017

Kategoria: Promocje | Autor: Marta Wacław

0

Marka Nivea wprowadza kolejną nowość do swojej bogatej linii kosmetyków Q10 Plus. Chcecie bezpłatnie otrzymać jeden z kremów? To bardzo proste! Sprawdźcie, co zrobić, żeby otrzymać darmowy kosmetyk.

Reklama

Marka Nivea słynie z testowania swoich kosmetyków. Za każdym razem jak tylko do grona dotychczasowych produktów dołączają nowe, wszyscy członkowie Klubu Nivea mogą wziąć udział w jego testowaniu. Wy dostajecie za darmo jeden z kosmetyków, a Nivea otrzymuje od Was bardzo cenne informacje - opinie o produkcie. Dzięki nim może go ulepszać. Niedawno do bogatej oferty linii kosmetyków Q10 Plus dołączyły kremy na dzień i na noc z czystą witaminą C.

Nivea kosmetyki testowanie promocja

Teraz możecie je przetestować całkowicie bezpłatnie! Wystarczy tylko wypełnić formularz i wysłać swoje zgłoszenie. A jak to zrobić?

Zgłoś się do testowania!

Zajmie Ci to naprawdę chwilkę! Wystarczy tylko, że wejdziesz na stronę Nivea i wypełnisz formularz zgłoszeniowy:

Nivea testowanie promocja

Poza podstawowymi danymi niezbędnymi do wysyłki testowego kosmetyku, będziecie musieli także odpowiedź na pytanie: Jaki jest Twój sposób na energię i zdrowie na wakacjach? Najlepsze odpowiedzi zostaną nagrodzone zestawem produktów Nivea Q10 Plus C na dzień i na noc. Żeby zgłosić swój udział w testowaniu, niezbęde jest zalogowanie się lub rejestracja w Klubie Nivea.

Zarejestruj się!

Nivea klub rejestracja

Jeśli już dołączyliście do Klubu Nivea i chcecie zgłosić swój udział w testowaniu wystarczy tylko, że zalogujecie się na stronie testowania na swoje dotychczasowe dane i wypłenicie formularz zamieszczony powyżej.

Jeżeli natomiast jeszcze nie posiadacie własnego konta, szybko, prosto i bezpłatnie możecie je założyć. Jak to zrobić? Podając swoje dane:

  • imię
  • nazwisko
  • e-mail
  • hasło

w formularzu dostępnym na stronie Klubu Nivea. Znajdziecie go po kliknięciu w przycisk "Zaloguj się" widoczny w prawym górnym rogu strony.

Warto założyć takie konto nie tylko ze względu na organizowaną teraz akcję testowania linii kosmetyków Q10 Plus C, ale również na inne promocje i konkursy, do których uzyskacie dostęp logując się do konta. Dzięki temu jako pierwsi będziecie się dowiadywać o nawych akcjach organizowanych przez markę Nivea i nie przegapicie żadnej okazji do tego, żeby otrzymać bezpłatne zestawy kosmetyków!

 

Promocje na kosmetyki Nivea (i nie tylko)

My oczywiście mocno trzymamy za Was kciuki, ale jeśli tym razem nie uda Wam się otrzymać bezpłatnych kosmetyków do testowania - nic straconego! Wiemy, gdzie kupicie je w niskiej cenie. Na otarcie łez mamy dla Was zniżki na produkty Nivea...

Nivea kosmetyki promocja

... i inne kosmetyki. Poniżej cały spis rabatów!

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close