logo

Przetestuj bezpłatnie jeden z nowych kremów do rąk od Nivea!

16lut 2017

Kategoria: Promocje | Autor: Marta Wacław

0

Mówi się, że dłonie są wizytówką człowieka, dlatego muszą być zadbane i odpowiednio pielęgnowane. Możecie pomóc przetrwać im zimę korzystając z bezpłatnego programu testowania nowych kremów od Nivea. Zgłoszenia są przyjmowane jeszcze do 26 lutego!

Reklama

Chcecie zupełnie za darmo otrzymać jeden z pięciu najnowszych kremów do rąk marki Nivea i podzielić się swoją opinią na jego temat? Regularnie brać udział w kolejnych testach produktów i licznych konkursach? Wystraczy tylko, że dołączycie do Klubu Moja Nivea! Zajmie Wam to dosłownie chwilę!

Klub Moja Nivea

To nie pierwsza tego typu akcja Nivea. Wcześniej mogliście testować nowe żele pod prysznic, pomadki, balsamy i inne kosmetyki. Nadal możecie wziąć także udział w konkursie od Nivea i wygrać aż 16 000 zł na łazienkę swoich marzeń -> link do konkursu. Żeby brać udział w każdej takiej promocji i korzystać ze wszystkich dodatkowych profitów od marki Nivea wystarczy tylko, że bezpłatnie założycie swoje konto Nivea, które umożliwi Wam dostęp tymi samymi danymi do logowania do Klubu Moja Nivea oraz innych akcji na Nivea.pl. Jak zarejestrować się na stronie i zgłosić się do testowania?

Jedno konto, wiele możliwości - zarejestruj się na Nivea.pl!

Do tej pory rejestracja w Klubie Moja Nivea i na stronie Nivea.pl była całkowicie niezależna od siebie i przy organizowaniu osobnych akcji oddzielnie musieliście zakładać swoje konta. Koniec z tym! Teraz rejestrując się na Nivea.pl przy pomocy prostego formularza otrzymacie dostęp do wszystkich, absolutnie wszystkich akcji i we wszystkich z nich zalogujecie się na jeden adres e-mail i hasło.

Klub Moja Nivea rejestracja

Jeżeli nie pamiętacie swoich dotychczasowych danych do logowania, wypadło Wam z głowy hasło to raz, dwa, trzy zarejestrujcie się ponownie, połączcie swoje konta i od teraz już zawsze do wszystkich akcji Nivea będziecie logowali się na te same dane :-)

Jak połączyć konta?

Połączenia kont mogą dokonać osoby, które dopiero zarejestrowały się w Klubie Moja Nivea oraz wszyscy, którzy dotychczas brali udział w innych akcjach marki, ale teraz dla ułatwienia chcieliby logować się wszędzie na te same dane. Na tej stronie znajdziecie formularz do połączenia kont, wygląda on tak:

Klub Moja Nivea

Wystarczy tylko, że się zalogujecie i w formularzu po zalogowaniu ponownie podacie swó adres e-mail i hasło do logowania w Klubie Moja Nivea, a wtedy konta zostaną zsynchronizowane. A potem...

Weź udział w testowaniu nowych kremów!

Po zarejestrowaniu się na stronie i połączeniu kont nie pozostaje Wam już nic innego, jak zgłoszenie się do testowania nowych kremów do rąk od Nivea. Macie czas jeszcze do 26 lutego. Żeby za darmo otrzymać kosmetyki do wypróbowania wystarczy tylko, że:

  1. wybierzecie 1 z 5 kremów, który chcecie przetestować
  2. wypełnicie krótkie zadanie opisując w 250 znakach, jak dbacie o swoje dłonie, aby były piękne nawet zimą
  3. uzupełnicie dane ze swojego profilu (imię, nazwisko, płeć, wiek, adres)

Jeżeli zakwalifikujecie się do testowania, na swój adres otrzymacie wybrany krem, a potem podzielicie się z innymi swoją opinią na jego temat :-)

Jeszcze więcej kosmetycznych promocji czeka na Was w tych sklepach:

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close