logo

Przejrzyj na oczy! Vision Express do okularów daje gratis...drugie okulary

11cze 2014

Kategoria: Promocje | Autor: Anna Spychalska

2

Potrzebujesz okularów, a masz problem z podejmowaniem decyzji? Nie wiesz, czy postawić na modne oprawki w szalonym kolorze, czy uniwersalne i pasujące do każdej okazji? Dzięki najnowszej promocji VISION EXPRESS nie musisz już wybierać: weź obie pary!

Za zakup kompletnej pary okularów dokonany  do 30 czerwca, drugą parę dostaniesz gratis. Otrzymanie darmowych okularów odbywa się poprzez wykorzystanie kuponu promocyjnego.

Jak wyglądają szczegóły promocji?

Akcja "1+1 GRATIS" zostanie przeprowadzona na terenie całego kraju, w salonach optycznych działających pod marką VISION EXPRESS. Z oferty może skorzystać klient, który złoży w salonie zamówienie na zakup kompletnej pary okularów korekcyjnych, które składają się z oprawki i 2 soczewek. Za ten zakup klient otrzma kupon, którego wartość uzależniona jest od zakupionego pakiet (lub wartości okularów nie objętych pakietami).

Zniżkę można wykorzystać w ciągu 14 dni od zakupu na zakup drugiej kompletnej pary okularów korekcyjnych, korekcyjnych przeciwsłonecznych lub przeciwsłonecznych. Więcej szczegółów i warunków promocji znajdziecie w regulaminie.

Nosisz soczewki?

Nie interesuje Cię ta promocja, bo nosisz szkła kontaktowe? Mamy dla Ciebie inne, dotyczące soczewek.

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close