logo

Przegląd roweru przed sezonem - mamy kupony rabatowe!

08mar 2017

Kategoria: Promocje | Autor: Marta Wacław

0

Wraz z nadejściem wiosny rozpocznie się sezon rowerowy! To frajda dla wszystkich miłośników dwóch kółek, którzy nie mogli doczekać się dojeżdżania do szkoły czy pracy rowerem. Mamy dla Was kupony na jego przegląd przed sezonem w całej Polsce.

Reklama

O ile rower zdecydowanie przegrywa z autem jeżeli chcecie wybrać się w dalszą podróż, to na co dzień jest to naprawdę świetny środek transportu. Dlaczego warto przerzucić się na rower?

 • oszczędność pieniędzy - nie wydajecie pieniędzy na paliwo czy bilety
 • ekologia - nie zanieczyszczacie środowiska
 • oszczędność czasu - omijacie korki
 • zdrowie - jazda na rowerze poprawia kondycję

Zanim jednak wyjedziecie rowerem z garażu czy piwnicy po zimie, musicie się upewnić, że hamulce działają, przerzutki Was nie zawiodą, opony są odpowiednio napompowane i będziecie bezpieczni na drodze. Mamy kupony rabatowe i dodatkowy kod o wartości 15% na oferty Groupona!

Serwis rowerowy - kupony rabatowe

Rower jest doskonałym środkiem transportu bez względu na to z jakiego powodu na nim jeździcie. Dlatego właśnie przed zbliżającym się sezonem wyszukaliśmy dla Was kupony zniżowe, dzięki którym na przeglądzie rowerowego sprzętu oszczędzicie nawet 58%. Mamy rabaty w wybranych miastach w całej Polsce! Dodatkowo każdy z kuponów możecie kupić z dodatkową zniżką 15% (maksymalny rabat 50 zł) na hasło: WOMAN - kod ważny jest tylko w Dzień Kobiet (08.03.2017).

-> Warszawa

Serwis roweru Warszawa promocja

Chcecie upewnić się, że Wasz rower nadaje się po zimie do jeżdżenia? A może dopiero kupujecie rower i chcielibyście żeby zerknął na niego profesjonalista? W serwisie By The Way za regulację nowego roweru zapłacicie 29,99 zł, a za podstawowy przegląd 39,99 zł. Obejmuje on, między innymi:

 • regulację przerzutek i hamulców
 • centrowanie kół
 • pompowanie kół

-> Kraków

Serwis roweru Kraków promocja

W Krakowie ceny za standardowy przegląd rowerowy w serwisie BLSPORT zaczynają się już od 24,99 zł. Do wyboru macie 4 opcje:

 • 24,99 zł za serwis standardowy 1 roweru
 • 49,99 zł za serwis kompleksowy 1 roweru
 • 44,99 zł za serwis standardowy 2 rowerów
 • 89,99 zł za serwis kompleksowy 2 rowerów

Szczegółowe informacje na temat tego, co wchodzi w skład serwisu standardowego i kompleksowego znajdziecie na stronie z kuponem rabatowym. Jeżeli zależy Wam wyłącznie na podstawowych rzeczach takich, jak sprawdzenie luzów, regulacja przerzutek czy napompowanie opon to śmiało możecie zdecydować się na tańszą opcję.

-> Bydgoszcz

Serwis roweru Bydgoszcz

Serwis Rowerowy Remar Sport oferuje Wam gwarancyjny przegląd nowego roweru (za 19,99 zł) lub Waszego dotychczasowego sprzętu (za 29,99 zł). Mieszkańcy Bydgoszczy! Jeśli chcecie się upewnić, że Wasz rower jest całkowicie sprawny i śmiało możecie nim jeździć, kupon rabatowy możecie kupić na Grouponie.

-> Szczecin

Serwis roweru Szczecin

Oferta serwisu rowerowego Bike Team ze Szczecina jest co prawda nieco droższa niż poprzednie, ale pamiętajcie, że chodzi o Wasze bezpieczeństwo! Lepiej więc zapłacić 39,99 zł i mieć pewność, że hamulce, przerzutki, opony, luzy - wszystko to zostanie sprawdzone.

Przegląd roweru po zimie jest konieczny, ale tak, jak na wszystkim, na rowerowym serwisie również możecie oszczędzić :-) Ale zanim wyjedziecie na ulice całkowicie bezpiecznym i sprawdzonym rowerem, zapewne przyda mu się kilka modnych dodatków. Takie perełki wypatrzyliśmy w Bike Belle, dzisiaj (08.03) kupicie je ze zniżką 10%, kod: DZIENKOBIET17

Bike Belle akcesoria rowerowe

To nie koniec promocji dla miłośników dwóch kółek - mamy ich znacznie więcej! Poniżej umieszczmy listę pozostałych zniżek dla rowerowych maniaków :-)

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close