logo

Przedświąteczny konkurs Wawel: wygraj weekend w Krakowie!

12gru 2016

Kategoria: Inspiracje | Autor: Marta Wacław

0

Przed świętami zachęcamy Was do wzięcia udziału w konkursie "Z miłości do radości" organizowanym przez markę Wawel. Wy możecie otrzymać artakcyjne nagrody, a Wasze punkty pomogą również innym! Wawel przeznaczy aż 1500 000 zł na realizację celów charytatywnych!

Reklama

Zasady konkursu "Z miłości do radości"

Konkurs Wawel z miłości do radości

Konkurs potrwa aż do końca 2017 roku, w tym czasie możecie zbierać punkty kupując produkty marki Wawel oznaczone specjalnymi opakowaniami, odbierać nagrody oraz głosować na cele użyteczne społecznie wskazane przez fundacje i stowarzyszenia do wzięcia udziału w programie Wawel. Ale tylko do 18 grudnia macie szansę wygrać:

  • magiczny weekend w Krakowie
  • 10 x kosz ze słodyczami Wawel

Zobaczcie, w jakie jeszcze akcje charytatywne możecie włączyć się przed świętami. Promocyjnych kodów szukajcie na opakowaniach bombonierek, batonów, czekolad, cukierków, galaretek oraz słodyczy na wagę. Na stronie konkursu sprawdzicie, gdzie dokładnie znajdziecie promocyjne kody z opakowań.

Jak dokonać rejestracji?

Żeby wziąć udział w konkursie i móc rejestrować kody promocyjne z opakowań oraz głosować na akcje chatytatywne, w pierwszej kolejności musicie wypełnić krótki formularz:

Konkurs Wawel rejestracja

-> REGULAMIN konkursu

Żeby dokończyć rejestrację będziecie musieli kliknąć w link aktywacyjny, który dostaniecie na maila. Po tym zostaniecie przeniesieni na swoje konto, gdzie będziecie mogli rejestrować kody, przeliczać je na punkty i odbierać swoje nagrody. Poza weekendem w Krakowie, za osiągnięcie określonego progu punktowego, Wawel przewidział również nagrody gwarantowane:

  • bilety do kina Cinema City
  • bilety do kina Helios
  • torbę (5 wzorów do wyboru)

Jeśli chcecie zdobyć w szybkim czasie większą ilość punktów, to kupujcie w grudniu produkty z oferty świątecznej Wawel, ponieważ zdobyte za nie punkty zostaną podwojone. Dodatkowo marka Wawel liczbę punktów za pierwsze wprowadzenie kodu mnoży x3! Macie więc szansę nadrobić stracony czas, wygrać romantyczny weekend w Krakowie i dodatkowo swoim głosowaniem wesprzeć akcje charytatywne! Także do dzieła! -> Weź udział w konkursie!

Oczywiście zachęcamy Was do kupowania słodyczy marki Wawel i wzięcia udziału w akcji "Z miłości do radości", ale mamy dla Was również inne promocje na słodkości. Zobaczcie, co przygotowały dla Was marki Chocobox i Chocolissimo.

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close