logo

Promocje ogrodowe - przygotuj swój ogród na wiosnę

14mar 2016

Kategoria: Promocje | Autor: Luiza Sadowska

0

Wiosna powoli nadchodzi, a to oznacza, że czas na pielęgnację ogrodu zmęczonego zimową aurą. Sprawdziliśmy, gdzie znajdziecie zniżki na produkty potrzebne w ogrodowych pracach!

Wiosna to okres w którym wszystko budzi się do życia - również my mamy jakoś więcej energii i motywacji. Wiosenne miesiące to pracowity (i przyjemny) okres w ogrodzie, właśnie wtedy powinniśmy zająć się wysiewaniem i sadzeniem roślin. Jeśli chcemy mieć tylko nieskazitelnie zielony trawnik, to również w tym czasie powinniśmy się nim zająć.

Wiosna, wiosna ach to Ty!

Prace w ogrodzie powinniśmy rozpocząć już pod koniec marca, kiedy to zajmujemy się wysiewaniem niektórych roślin do skrzynek lub sianiem ich w ogrodzie w rozsadniku z żyzną ziemią. Niektóre rośliny sadzimy dopiero w połowie kwietnia, a nawet maja, jednak niezależnie od tego, kiedy powinniśmy zająć się sadzeniem, ziemię należy przygotować już wcześniej. Czego będziemy potrzebować w tym czasie? Oczywiście większość z nas ma w schowku narzędzia i preparaty potrzebne do pielęgnacji ogrodu, ale jak każda rzecz - zużywają się lub po jakimś czasie psują. Jednak wraz z nadejściem wiosny mamy również inne wydatki i nie chcielibyśmy przepłacać za akcesoria ogrodowe. Sprawdziliśmy, gdzie znajdziecie na nie promocje!

Promocje na akcesoria ogrodowe

Jeśli zaczynacie od napowietrzania ziemi (przygotowanie pod trawnik), to powinniście sprawdzić ofertę Lidla w której znajdziecie m.in. glebogryzarkę za 279zł od 17 marca!
...i aerator za 279zł, ale to nie jedyna okazja, jaką upolujecie od 19 marca!

Ciekawą ofertę przygotował również Praktiker, a pisaliśmy o niej nieco więcej w tym artykule: Praktiker: czas na wiosenne porządki! Znajdziemy w mniej m.in. rośliny, nawozy i narzędzia, które przydadzą się podczas prac w ogrodzie.

A dla tych, którzy już planują sadzenie kwiatów, specjalną promocję przygotował Świat Cebul, 5% zniżki na cały asortyment z kodem rabatowym WP2016!

Ostatnia promocja jest skierowana do tych, którzy nie mają ogrodu, ale przemieniając balkon lub taras uzyskują prawdziwą oazę spokoju (i natury!). No chyba, że mają i ogród, i balkon! Donice, kwietniki, meble balkonowe, lampiony i wiele innych znajdziemy w ofercie Leroy Merlin:

Zwierzaki pomagają Wam w ogrodowych wykopkach? Sprawdźcie promocje dla nich:

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close