logo

Promocje na żywe choinki - porównanie cen w sklepach

15gru 2016

Kategoria: Promocje | Autor: Marta Wacław

0

Z czym kojarzy się Boże Narodzenie? Zapewne z prezentami, tradycyjnymi potrawami, ale również zapachem żywej choinki, który przenika cały dom. Jeśli należycie do osób, które uważają, że bez żywego drzewka nie ma świąt, zajrzyjcie do artykułu i sprawdźcie, gdzie kupicie żywą choinkę w promocji.

Reklama

Świerk, sosna, jodła?

Wybór świątecznego drzewka, wbrew pozorom, wcale nie jest taki prosty. Najczęściej do naszych domów jako choinki trafiają: świerk pospolity, sosna pospolita i jodła kaukaska. Na jakie drzewko się zdecydować? Zwracamy Waszą uwagę na kilka cech każdego z drzewek i na tej podstawie zdecydujcie, jakie będzie odpowiednie właśnie dla Was.

  • świerk pospolity: gubi igły zaraz po przyniesieniu do domu, ma bardzo intensywny, żywiczny zapach

Żywe choinki promocje(Źródło: ichoinki.pl)

  • sosna pospolita: ma bardzo rzadkie igły, ale utrzymują się one długo, dodatkowo ma intensywny zapach

Sosna pospolita choinka promocja(Źródło: mojlas.pl)

  • jodła kaukaska: najdroższe i najbardziej ekskluzywne drzewko na choinkę, może wytrzymać w pomieszczeniu bez gubienia igieł nawet 2 miesiące, ale niestety nie pachnie

Jodła choinka promocja(Źródło: sprzedajemy.pl)

Sami musicie zdecydować czy wolicie taką choinkę, której zapach będzie unosił się w całym domu, ale niestety będziecie musieli codziennie sprzątać opadające igły czy też codzienne sprzątanie nie jest dla Was i możecie zrezygnować z zapachu na rzecz rzadszego latania po domu ze szczotką czy odkurzaczem.

Promocje na żywe drzewka

Jak co roku możecie spróbować odebrać swoje darmowe drzewko od RMF FM, a jeśli nie zdążycie odebrać swojej choinki lub niekoniecznie chcecie stać w długiej kolejce, to skorzystajcie z promocji na żywe drzewka. A te możecie kupić już za 12,90 zł. Oczywiście w tej cenie dostaniecie małe, symboliczne drzewko, które będziecie mogli postawić na parapecie czy komodzie. Ale za świerk pospolity o wielkości 150 cm - 200 cm w Leroy Merlin zapłacicie 29,95 zł.

Żywe choinki Leroy Merlin

Od 17 grudnia w Lidlu również będziecie mogli kupić żywe choinki i tam za świerk pospolity zapłacicie 22,99 zł. Nieo mniej, niż w Leroy Merlin, ale w Lidlu drzewka będą miały maksymalnie metr. Coś za coś :)

Lidl żywe choinki

Żywe choinki znajdziecie w gazetce Lidla od 19 grudnia na stronie 2. A gdzie jeszcze powinniście szukać promocji? W Auchan Direct kupicie świerk pospolity (wysokość ok. 70-90 cm) za 24,99 zł, a za jodłę kaukaską 120 -140 cm zapłacicie 49,99 zł.

Tanie żywe choinki znajdziecie też w OBI. Za świerk tradycyjny 200 cm - 250 cm czy jodłę kaukaską zapłacicie tam 49,99 zł:

OBI żywe choinki w promocji

Decydując się na jodłę kaukaską musicie zdawać sobie sprawę, że jest to najdroższe drzewko, które trafia do naszych domów jako choinka. Ale my wyszukaliśmy dla Was świetną ofertę. Zdecydowanie najtaniej kupicie żywą jodłę w Biedronce. Jej cena, przy wysokości min. 150 cm, to 44,90 zł, a oferta jest ważna aż do 20 grudnia.

Jodła kaukaska Biedronka

Jeżeli chcecie kupić swoje wymarzone drzewko świąteczne bez wychodzenia z domu to zamówcie je przez stronę Sadowniczy.pl gdzie od 15 do 20 grudnia dostaniecie choinkę nie płacąc za dostawę.

Choinki z darmową dostawą

Niestety akurat w tym sklepie ceny choinek nie są tak atrakcyjne jak w Leroy Merlin czy Lidlu, ponieważ za świerk pospolity ok. 120 cm będziecie musieli zapłacić 63 zł, natomiast jodła kaukaska ok. 120 zł to koszt już 115 zł.

Choinki promocje

Choinka oczywiście jest najważniejsza, ale nawet piękne drzewko potrzebuje lampek, bomek i innych dodatków. Wiecie...

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close