logo

Promocje na podręczniki szkolne - gdzie warto kupić książki do szkoły?

20lip 2018

Kategoria: Promocje | Autor: Jadwiga Dabińska

0

Choć nie minęła nawet połowa wakacji letnich, rodzice dzieci uczęszczających do szkoły już rozglądają się za opcją tańszego kupna podręczników szkolnych. To świetne rozwiązanie zarówno dla oszczędzenia pieniędzy, jak i niedopuszczenia do kupowania książek szkolnych na ostatnią chwilę. Dziś pokażemy Wam, w których księgarniach najkorzystniej zakupić szkolne podręczniki.

Reklama

Często słyszycie, że czas szybko leci? Oczywiście wszystko zależy od punktu widzenia, ale im starszy jest dany człowiek, tym szybciej, według niego, mija życie i lepiej czasami pospieszyć się z dopięciem niektórych spraw. Jedni lubią zaplanować wszystko z dużym zapasem, inni z kolei wszystko zostawiają na ostatnią chwilę i na przykład książki szkolne dla swoich dzieci kupują w dzień rozpoczęcia roku szkolnego :-) Odradzamy tego rozwiązania, gdyż im wcześniej załatwimy daną sprawę, tym później będziemy mieć spokój! A z doświadczenia możemy też powiedzieć, że teraz czekają na Was atrakcyjne rabaty!

6 najpopularniejszych księgarni z tańszymi podręcznikami szkolnymi

Przygotowaliśmy Wam listę 6 najpopularniejszych księgarni, w których będziecie mogli zakupić taniej podręczniki szkolne dla swoich pociech. Niezależnie od tego, do której klasy wybiera się Twoje dziecko, tak czy siak będzie potrzebowało książek do nauki. W końcu nikt nas nie chciałby takiej sytuacji...

(źródło: Kwejk)

Prawda? :-)

Zobaczcie, gdzie dostaniecie największe rabaty na podręczniki szkolne!

  1. Tania Książka: rabaty do 30%
  2. Ravelo: rabaty na podręczniki do 36%
  3. PWN: rabaty do 30%
  4. Selkar: podręczniki i wyprawka szkolna do -20%
  5. Gandalf: do 60% taniej na podręczniki do szkoły
  6. Empik: podręczniki do -30%

Oczywiście to nie wszystkie księgarnie, w których znajdziecie tańsze książki dla swoich pociech. Wybraliśmy na początku te, które są najpopularniejszymi - można je znaleźć niemal w każdym centrum handlowym. Niestety, mając taką popularność, można narzucić wyższe ceny na książki, a oferowane przez dane księgarnie promocje wcale nie są tak korzystne, jak mogłoby się wydawać. Na szczęście te księgarnie nie zostały wymienione wyżej :-)

Poniżej znajdziecie również inne księgarnie, w których znajdziecie promocje na podręczniki szkolne na rok 2018/2019.

Podręczniki szkolne na rok 2018/2019 - promocje

Mamy także informacje o promocjach na podręczniki z innych, mniej znanych księgarni. Znajdują się tam nie tylko podręczniki szkolne, ale również inne książki edukacyjne czy podręczniki z zadaniami do domu. Jeżeli chcecie zajrzeć do innych księgarni, niż Tania Książka, Ravelo czy Empik, sprawdźcie promocje tutaj:

Książki są wartościowe, ale jeżeli mamy opcję, żeby kupić je taniej, to dlaczego nie skorzystać? Zachęcamy do oszczędzania! Poza tym, nie będziecie musieli stać w kolejkach, dźwigać tych książek i dać się naciągnąć dzieciom na kolorowe zeszyty czy długopisy :-D Zamów książki raz, dwa z powyższych sklepów i na pewno wyjdzie Ci to na dobre!

Zachęcamy do zapoznania się z promocjami również na inne książki (w końcu nie tylko szkołą dziecko żyje!)

 

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close