logo

Promocje na podręczniki szkolne - gdzie warto kupić książki do szkoły?

17lip 2017

Kategoria: Promocje | Autor: Jadwiga Dabińska

0

Choć nie minęła nawet połowa wakacji letnich, to rodzice dzieci uczęszczających do szkoły, już rozglądają się za opcją tańszego kupna podręczników szkolnych. To świetne rozwiązanie zarówno dla oszczędzenia pieniędzy, jak i niedopuszczenia do kupowania książek szkolnych na ostatnią chwilę. Dziś pokażemy Wam, w których księgarniach najkorzystniej zakupić te szkolne podręczniki.

Reklama

Często słyszycie, że czas szybko leci? Oczywiście wszystko zależy od punktu widzenia i siedzenia, ale im starszy jest dany człowiek, tym szybciej, według niego, mija życie i lepiej czasami pospieszyć się z dopięciem niektórych spraw. Z drugiej strony, niektórzy wyznają zasadę i na przykład książki szkolne dla swoich dzieci kupują w dzień rozpoczęcia roku szkolnego :-) Odradzamy tego rozwiązania, gdyż im wcześniej załatwimy daną sprawę, tym później będziemy mieć spokój! A, z doświadczenia możemy też powiedzieć, że teraz czekają na Was fajne rabaty!

6 najpopularniejszych księgarni z tańszymi podręcznikami szkolnymi

Przygotowaliśmy Wam listę 6 najpopularniejszych księgarni, w których będziecie mogli zakupić taniej podręczniki szkolne dla swoich pociech. Niezależnie od tego, do której klasy wybiera się Twoje dziecko, tak czy siak będzie potrzebowało książek do nauki. W końcu nikt nas nie chciałby takiej sytuacji...

 

(źródło: Kwejk)

Prawda? :-)

Zobacz gdzie dostaniecie największe rabaty na podręczniki szkolne!

  1. TaniaKsiążka: rabaty do 43%
  2. Ravelo: rabaty do 30%
  3. PWN: rabaty do 38%
  4. Selkar: rabaty do 50%
  5. Empik: rabaty do 30%
  6. Wiedza Powszechna: rabaty do 50%

Oczywiście to nie wszystkie księgarnie, w których znajdziecie tańsze książki dla swoich pociech. Wybraliśmy na początku te, które są najpopularniejszymi - można je znaleźć niemal w każdym centrum handlowym. Niestety, mając taką popularność, można narzucić wyższe ceny na książki, a oferowane przez dane księgarnie promocje wcale nie są tak korzystne, jak mogłoby się wydawać. Na szczęście te księgarnie nie zostały wymienione wyżej :-)

Poniżej znajdziecie również inne księgarnie, w których znajdziecie promocje na podręczniki szkolne na rok 2017/2018.

Podręczniki szkolne na rok 2017/2018 - promocje

Mamy także informacje o promocjach na podręczniki z innych, mniej znanych księgarni. Znajdują się tam nie tylko podręczniki szkolne, ale również inne książki edukacyjne czy podręczniki z zadaniami do domu. Jeżeli chcecie zajrzeć do innych księgarni, niż TaniaKsiążka, Ravelo, PWN, Selkar, Empik czy Wiedza Powszechna, sprawdźcie promocje tutaj:

Książki są wartościowe, ale jeżeli mamy opcję, żeby kupić je taniej, to dlaczego nie skorzystać? Zachęcamy do oszczędzania! Poza tym, nie będziecie musieli stać w kolejkach, dźwigać tych książek i dać się naciągnąć dzieciom na kolorowe zeszyty czy długopisy :-D Zamów książki raz, dwa z powyższych sklepów i na pewno wyjdzie Ci to na dobre!

Zachęcamy do zapoznania się z promocjami również na inne książki (w końcu nie tylko szkołą dziecko żyje!)

 

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close