logo

Promocje na mleko modyfikowane: Bebilon, Bebiko, NAN Optipro

10paź 2018

Kategoria: Promocje | Autor: Marta Wacław

0

Wasz maluszek dorasta, a Wy musicie powoli zacząć podawać mu mleko modyfikowane? A może potrzebujecie uzupełnić swoje zapasy? Wiemy, gdzie kupicie mleko następne po mleku mamy w dobrej cenie! Znaleźliśmy dla Was zniżki na mleko w proszku Bebiko, Bebilon i NAN Optipro.

Reklama

Dzieci szybko rosną i w pewnym momencie nastaje ten czas, kiedy trzeba przerzucić swojego maluszka na mleko modyfikowane. Niestety, to z kolei nie należy do najtańszych. Zawsze warto jednak rozglądać się za promocjami i korzystać z takich okazji, jak te, które dziś dla Was wyszukaliśmy.

Mleko modyfikowane - jaki to koszt miesięczny?

Promocje na mleko modyfikowane Bebiko Bebilon NAN Optipro

Za opakowanie mleka modyfikowanego w proszku 350g trzeba zapłacić od ok. 22-23 zł w zależności od marki mleka i sklepu. Na ile średnio wystarczy tego typu opakowanie? Z 350g przygotuje się około 12 posiłków, co z kolei starczy, mniej więcej, na 3-4 dni. To zależy także od wieku dziecka i jego indywidualnego zapotrzebowania, ale dane te opieramy na podstawie informacji znalezionych na różnych forach internetowych. Zakładając, że miesiąc ma 31 dni, a jedno opakowanie mleka modyfikowanego 350g kosztuje 22 zł i potrzebne będzie ich aż 10, w skali miesiąca jest to wydatek rzędu 220 zł.

Mleko modyfikowane - gdzie najtaniej?

Mleko to tylko jedna z wielu rzeczy potrzebnych maluszkowi, dlatego postanowiliśmy wyszukać dla Was promocje oraz podpowiedzieć, gdzie szukać taniego mleka modyfikowanego dla dziecka. Pod uwagę wzięliśmy trzy największe i najczęściej wybierane marki mleka w proszku: Bebiko, Bebilon i NAN Optipro. Przeliczyliśmy także, ile w skali miesiąca możecie zyskać dzięki znalezionym przez nas okazjom.

Bebiko 3 Junior 350g

Promocje na mleko modyfikowane Bebiko Bebilon NAN Optipro

Najmniej za mleko modyfikowane Bebiko 3 zapłacicie w Auchan - tylko 14,98 zł za opakowanie 350g. Dzięki temu zamiast 220 zł za miesięczny zapas dla swojego maluszka zapłacicie 149,80 zł, oszczędzajac tym samym aż 70,20 zł.

Bebilon 2 z Pronutra 350g 

Promocje na mleko modyfikowane Bebiko Bebilon NAN Optipro

W Biedronce przy zakupie większego opakowania 1000g za 350g zapłacicie tylko 11,25 zł. Mimo że cena obowiązuje tylko na dużą paczkę, podajemy ją w naszym zestawieniu, ponieważ to naprawdę świetna okazja. Wtedy wystarczy, że kupicie 3 opakowania w cenie 44,99 zł za jedno i oszczędzicie aż 85 zł na miesięcznym zapasie mleka modyfikowanego dla swojego maluszka.

Nestle NAN Optipro 3 350g

Promocje na mleko modyfikowane Bebiko Bebilon NAN Optipro

Za mleko modyfikowane Nestle NAN Optipro 3 następne po mleku mamy najmniej zapłacicie na stronie Bdsklep.pl - 18,99 zł za opakowanie 350 zł. Miesięcznie zaoszczędzicie około 30 zł.

Mamy nadzieję, że nasze zestawienie pozwoli Wam wygenerować oszczędności przy jednorazowych zakupach, ale też w skali miesiąca. A zaoszczędzone pieniądze możecie przeznaczyć na inne, niezbędne rzeczy dla maluszka - ubranka, akcesoria. Gdzie kupicie je w promocji? 

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close