logo

Promocje na luksusowe meble w LoveThESIGN

07cze 2016

Kategoria: Promocje | Autor: Jadwiga Dabińska

0

Oryginalny wystrój wnętrz i zaoszczędzenie na zakupie luksusowych mebli może iść ze sobą w parze. Wystarczy tylko zapoznać się z najnowszymi promocjami w LOVEThESIGN i zarejestrować się na stronie, w celu otrzymania świetnej zniżki.

Reklama

Zastanawialiście się kiedyś nad tym czy ktoś, kto ceni przede wszystkim najwyższą jakość oraz piękno danego przedmiotu, zwraca także uwagę na jego cenę? Oczywiście! Nawet osoby, które mają najwięcej pieniędzy, zawsze - kiedy jest taka możliwość - będą chciały zaoszczędzić. Dlatego właśnie w luskusowym salonie meblowym LOVETHeSIGn macie możliwość zaoszczędzenia swoich pieniędzy na zakupie wyjątkowych mebli. Nie są one najtańsze, ale z drugiej strony możecie skorzystać z różnego rodzaju promocji oraz rabatów, przygotowanych specjalnie dla szczególnych klientów.

Promocje są ograniczone czasowo, dlatego warto na bieżąco śledzić. Wśród dostępnych zniżek możemy znaleźć przeceny na designerskie fotele, nowoczesne półki oraz krzesła czy oryginalne ramki do zdjęć.

Asortyment LOVETHeSIGN to jednak nie tylko wysoka jakość wykonania oraz niestandardowy styl mebli. To również praktyczność w zastosowaniu danego mebla. W końcu w wyposażeniu wnętrz nie liczy się tylko luksus i wygląd, prawda? ;-) Dlatego świetnym przykładem mebla, który jest aktualnie w promocji, charakteryzuje go niecodzienny wygląd i dodatkowo komfort użytkowania, jest na przykład ten fotel:

Aż chciałoby się na nim usiąść, prawda? ;-)

Rabat 80 zł na meble

Pamiętajcie dodatkowo o opcji skorzystania z rabatu w wysokości aż 80 złotych! Wystarczy zarejestrować się na stronie internetowej, podając podstawowe dane jak e-mail i hasło, a nastgępnie polecić zapis do newslettera swoim znajomym. Na start otrzymacie aż 80 zł. Najpierw jednak wypełnijcie ten formularz rejestracyjny:

Polecić newslettera znajomym można natomiast za pośrednictwem TEJ STRONY. Jeżeli chcecie polecać znajomym ten newsletter, sami najpierw musicie być zarejestrowani.

Jeżeli już zarejestrujecie się na stronie, polecicie ją znajomym i zgarniecie 80 zł na zakupy, może przy okazji dokupicie także inne meble oraz dodatki z pozostałych sklepów oferujących rabaty:

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close