logo

Promocje na ekspresy na kapsułki. Czy warto je kupować?

09lut 2016

Kategoria: Porady i analizy | Autor: Kamila Franczak

0

Ekspres do kawy – pożądany w firmie, mile widziany w domu. Mamy dla Ciebie promocje na ekspresy na kapsułki. Ponadto miłośnicy kawy dowiedzą się, czy i gdzie warto kupować taki rodzaj sprzętu. Jakie są plusy i minusy ekspresu na kapsułki? Na to pytanie odpowiadamy w naszym artykule.

Ekspresy na kapsułki: tak czy nie?

Ekspresy na kapsułki kuszą niskimi cenami, które zaczynają się już od ok. 200 zł. Ich niewątpliwym plusem jest estetyka wykonania. Można je łatwo wyczyścić. Przygotowanie różnego rodzaju kawy też jest bajecznie proste. Wystarczy wybrać odpowiednią kapsułkę, a sprzęt sam odmierzy odpowiednią ilość produktu. Nie musisz martwić się o idealne spienienie mleka, czego nie można powiedzieć o wszystkich tradycyjnych ekspresach. Niektóre z nich mają dodatkowe funkcje, jak przygotowania czekolady czy herbaty.

Media Expert

Przejdźmy do minusów. Niestety zwolennicy świeżo mielonej  kawy będą zawiedzeni, bo w tych ekspresach nie ma młynka. Kupowanie sprzętu u jednego producenta wiążę z nim, jeżeli chodzi o markę wkładów z kawą. Cena kapsułek waha się od 1,00 a 2,50 zł za sztukę, więc koszt zrobienia pojedynczej kawy jest relatywnie droższy niż w zwykłych ekspresach.

Dla kogo ekspres na kapsułki

Z pewnością nie dla kochających świeżo mieloną kawę i bardzo oszczędnych. Ekspres na kapsułki idealnie sprawdzi się u smakoszy kawy rozpuszczalnej, którzy kochają wysoką jakość i różnorodność wykonania. W końcu kubek czarnego nektaru i tak będzie tańszy niż w kawiarniach.

Thibo

Zestawienie cen w sklepach

Zobacz ile zapłacisz za ekspresy na kapsułki w poszczególnych sklepach. Tak prezentuje się nasz przegląd aktualnych promocji na nie:

 

Miejsce Cena
Media Expert
99 zł
RTV Euro AGD 99 zł
Tchibo 279 zł

Zestawienie wygrywają promocje w Media Expert i RTV Euro AGD.

Media Expert

Promocje na łakocie

Do kawy przydałoby się coś słodkiego. Poniżej znajdziesz promocje na pyszności.

Przejdźmy teraz do minusów. Niestety świeżo mielonej kawy w ziarnach będą zawiedzeni, bo w tych ekspresach nie ma młynka. Kolejną niedogodnością są kapsułki.

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close