logo

Promocje i zniżki na Dzień Kota

17lut 2016

Kategoria: Promocje | Autor: Anna Spychalska

0

Luty to miesiąc zakochanych. To jednak także miesiąc zakochanych w kotach! 17 lutego obchodzimy Światowy Dzień Kota. Postanowiliśmy sprawdzić, które sklepy przygotowały z tej okazji specjalne promocje.

Reklama

O tym, z jakiego prezentu najbardziej ucieszy się nasz futrzasty przyjaciel pisaliśmy w zeszłym tygodniu. Naszych czytelników, którzy są szczęśliwymi właścielami uroczych kociaków, pytaliśmy o to, co warto im kupic. Wskazywali m.in. wartościową karmę czy zabawki takie jak piłki i uciekające myszki. Jeżeli potrzebujecie inspiracji, zajrzyjcie do tego wpisu - oprócz porad, znajdziecie tam również zdjęcia kotków ;)

Wszelkiego rodzaju święta to doskonała okazja do oszczędzania. Jak to możliwe? Sklepy, zwłaszcza internetowe, czekają na tego typu dni, by chwytliwym sloganem reklamowym i przyzwoitą zniżką mu towarzyszącą zachęcić internautów do zakupów. Nie inaczej jest w przypadku Dnia Kota. Zobaczcie, z jakich obniżek można skorzystać:

1) Kids Showroom: specjalna selekcja na Dzień Kota i rabaty na wybrane artykuły

2) Tkaniny Drukowane: poduchy z psami i kotami -25%

3) Zooplus: na Światowy Dzień Kota zestaw 12 zabawek dla kota gratis; kod "LOVE-KOT-16"

4) Endo: -20% na nowości na Dzień Kota

5) CofeeDesk: kod rabatowy o treści "Kot Rabatowy" obniża kwotę zamówienia o 20 zł

6) iTaxi: 20 zł na przejazd taksówką za wrzucenie zdjęcia swojego kota na Instagram lub Facebooka

Przyznajemy, że liczba promocji, do jakich udało nam się dotrzeć, nie jest tak imponująca jak choćby coweekendowe obniżki, o których regularnie piszemy. Słyszeliście o jakimś "kocim rabacie"? Dajcie znać w komentarzach.

Interesują Was promocje na karmę i zabawki dla zwierząt, które obowiązują nie tylko 17 lutego? Spójrzcie na aktualne okazje, jakie znaleźliśmy w zoologicznych sklepach internetowych:


Jeżeli nosisz z dumą zdjęcie kota na koszulce, ale on dalej nie wierzy, że jest ulubieńcem - to może spróbuj go przekupić nową zabawką :)

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close