logo

Promocje i rabaty z okazji 20. urodzin Drogerii Natura

06paź 2017

Kategoria: Promocje | Autor: Marta Wacław

0

To już 20 lat Drogerii Natura! Z okazji pierwszych -dziestych urodzin, marka ta przygotowała dla swoich klientów coś specjalnego! Teraz polskie kosmetyki kupicie z wysokimi rabatami!

Reklama

Kolejna duża marka obchodzi swoje urodziny! Na tę okoliczność wszyscy klienci mają szansę skorzystać z urodzinowych promocji i rabatów w Drogeriach Natura. A skoro są to pierwsze "-dzieste" urodziny, trzeba je obchodzić naprawdę hucznie! Ale nie musicie się martwić, Drogerie Natura zadbały o to, żebyście mieli w czym wybierać. Teraz produkty polskich marek kosmetycznych kupicie z wysokimi rabatami. Nie, nie, na tym nie koniec! Kolejnym prezentem są obniżki do 60% na wody toaletowe i perfumowane. Gotowi na wielkie świętowanie?

Rabaty na polskie marki w Drogierach Natura

Jeżeli podczas zakupów stawiacie na to, co rodzime, uwielbiacie produkty kosmetyczne polskich marek to teraz kupicie je w promocji! Z okazji 20. urodzin Drogerii Natura skorzystacie z obniżek na polskie marki kosmetyków, których z pewnością używacie na co dzień, między innymi: AA, Bielenda, Eveline, Lirene.

Urodziny Drogerii Natura promocje na kosmetyki polskie

Zróbcie więc sobie listę swoich ulubionych, polskich kosmetyków i skorzystajcie z promocji w Drogeriach Natura, bo naprawdę warto. Być może na zakupie pojedynczego produktu nie oszczędzicie bardzo wiele, ale jeśli będziecie chcieli się obkupić, na pewno uzbiera się Wam sumka, dzięki której będziecie mogli pozwolić sobie na zakup czegość dodatkowo w ramach oszczędności :-) Na czym jeszcze sporo oszczędzicie?

Promocje na zapachy w Drogierach Natura

Zniżki wyłącznie na kosmetyki polskich marek to zdecydowanie za mało, jak na świętowanie pierwszych "-dziestych" urodzin! Dlatego na tym nie koniec! Z okazji jubileuszu Drogerie Natura przygotowały także promocje na zapachy: wody toaletowe i perfumowane, które kupicie nawet 60% taniej.

Drogerie Natura promocje na zapachy z okazji urodzin

TOP 3 zapachy dla niego:

  1. woda toaletowa Hugo Boss Energise 75 ml - 149,99 zł zamiast 199,99 zł
  2. woda toaletowa Davidoff Hot Water 110 ml - 129,99 zł zamiast 199,99 zł
  3. woda toaletowa Calvin Klein In2U 150 ml - 129,99 zł zamiast 199,99 zł

TOP 3 zapachy dla niej:

  1. woda toaletowa Hugo Boss Deep Red 50 ml - 139,99 zł zamiast 199,99 zł
  2. woda perfumowana Calvin Klein Euphoria 30 ml - 129,99 zł zamiast 199,99 zł
  3. woda toaletowa Nike 5th Element Woman 150 ml - 39,99 zł zamiast 89,99 zł

Gdzie jeszcze czekają na Was kosmetyczne rabaty, nie tylko z okazji urodzin?

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close