logo

Promocje bankowe: vouchery, zniżki, zwrot pieniędzy - co możesz zyskać?

09mar 2018

Kategoria: Promocje | Autor: Marta Wacław

0

Myślicie o zmianie dotychczasowego banku? Chcecie założyć nowe konto? A może przyda Wam się karta kredytowa? Na wybranych usługach bankowych możecie sporo zyskać. Vouchery na zakupy o wartości 300 zł, premia na wakacje i wiele więcej. Sprawdźcie, jak skorzystać z promocji.

Reklama

Wiemy, że ciągłe odbieranie telefonów z ofertami nowych usług bankowych może być męczące. Może nawet czasami chcielibyście z nich skorzystać, ale trudno Wam podejmować decyzję przez telefon? Dzisiaj opiszemy dla Was aktualne promocje bankowe, które naprawdę są warte uwagi. Poza atrakcyjnymi warunkami, jak np. darmowe prowadzenie konta, wypłaty z bankomatów czy niskie oprocentowanie, możecie otrzymać dodatkowe benefity, które być może skłonią Was do zmiany banku, otwarcia nowego konta lub korzystania z karty kredytowej. Co i gdzie możecie zyskać?

BZWBK: vouchery na biżuterię u Ani Kruk

Chcecie założyć nowe konto? Robiąc to podczas trwającej promocji banku BZWBK możecie uzyskać bon rabatowy o wartości 50 zł lub 100 zł na zakup biżuterii w sklepie Ania Kruk. Jak skorzystać z tej promocji?

Promocje bankowe

 1. Do 30 marca otwórz Konto Jakie Chcę z usługami BZWBK Internet i kartą debetową na stronie promocji.
 2. Wyraź zgody marketingowe drogą elektroniczną i telefoniczną.
 3. Do 20.04 wykonaj transakcje kartą lub BLIKiem łącznie na min. 150 zł.

I wtedy otrzymasz jedną z nagród - voucher o wartości 50 zł na otwarcie konta z usługami, kartą i zgodami marketingowymi drogą elektroniczną i telefoniczną lub voucher na 100 zł po wykonaniu transakcji. Jak założyć Konto Jakie Chcę z usługami BZWBK? Wystraczy, że wejdziecie na stronę promocji, zjedziecie na dół strony i wypełnicie wniosek. A naprawdę warto, ponieważ otrzymacie nie tylko vouchery na zakupy w sklepie Ania Kruk, ale również długofalowe korzyści: 0 zł za prowadzenie konta, 0 zł za wypłaty w bankomatach BZ WBK i 0 zł za przelewy ELIXIR. Więcej szczegółów znajdziecie w regulaminie promocji.

BZWBK to nie jedyny bank, w którym skorzystacie z promocji. Gdzie jeszcze czekają na Was atrakcyjne oferty?

Citybank: zyskaj 300 zł na zakupy

W Citybank czekają na Was aż dwie naprawdę atrakcyjne promocje, z którymi możecie zyskać 300 zł na swoje zakupy.

300 zł cashbank z Kartą Kredytową Citi Simplicity

Chcecie zacząć korzystać z karty kredytowej? Z kartą Citi Simplicity zyskacie:

 • 0 opłat rocznych za kartę
 • 0 opłat za powiadomienia SMS
 • 0 opłat za powiadomienia o braku spłaty karty

A dodatkowo aż 300 zł zwrotu na kartę, które będziecie mogli przeznaczyć na swoje zakupy. Naprawdę! Jak skorzystać z tej promocji? Wejdźcie na stronę z ofertą i wypłenijcie formularz o swoją kartę:

Promocje bankowe

Doradca banku oddzwoni do Was, przedstawi ofertę i udzieli wszystkich wskazówek związanych z założeniem karty. Podstawowe warunki: musicie mieć ukończone 21 lat, uzyskiwać dochód netto minimum 1200 zł i posiadać zatrudnienie u obecnego pracodawcy od min. 3 miesięcy. A po założeniu karty czeka na Was miła niespodzianka :-) 300 zł zwrotu na kartę! Jak go otrzymać?

 1. W trakcie spisywania wniosku wyraź zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych i zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną. 
 2. Najpóźniej do końca drugiego miesiąca kalendarzowego od podpisania umowy o Kartę zaloguj się do serwisu bankowości internetowej Citibank Online.
 3. Dokonaj 5 transakcji w pierwszym i 5 transakcji w drugim miesiącu od daty zawarcia umowy o kartę. 

Potem Wasza karta zostanie zasilona o 300 zł :-) Zostaniecie o tym poinformowani w wiadomości w systemie bankowości elektronicznej. Promocja jest ważna do 23 maja dla nowych użytkowników.

Ale City Bank ma dla Was jeszcze jedną promocję. Jeżeli robicie zakupy spożywcze w Biedronce i swoje 300 zł zwrotu chcielibyście wydać właśnie w tym sklepie - nic nie stoi na przeszkodzie! Zakładając Kartę Kredytową Citi Simplicity na takich samych warunkach, możecie uzyskać również 300 zł na zakupy w sklepach Biedronka. Ta promocja trwa z kolei do 9 kwietnia. Swoje konto z vocherem o wartości 300 zł do Biedronki założycie na tej stronie.

Premia z bankiem Millennium: 100 zł od Bankier.pl i 250 zł do Fly.pl

Promocje bankowe

0 zł za konto i kartę? Brak opłat za wypłaty z bankomatów, przelewy i bankowość mobilną? A do tego bezpłatna realizacja zleceń stałych i poleceń zapłaty? Takie warunki znajdziecie w banku Millennium! Otwierając tam Konto 360° lub Konto 360° Student możecie zgarnąć dodatkowe 100 zł od Bankier.pl i 250 zł do Fly.pl na swoje wymarzone wakacje. Jak skorzystać z tej promocji?

Promocje bankowe

 1. Zarejestruj się w promocji podając swój e-mail na stronie
 2. Do 28.03 złóż wniosek o Konto
 3. Do 04.04 podpisz umowę
 4. W kwietniu i maju spełnij warunki aktywności na koncie według podpisanej umowy

Najpóźniej do końca czerwca otrzymacie informację o przyznanej premii :-) Darmowe konto i korzystanie z niego to naprawdę świetne rozwiązanie dla studentów, którzy dopiero zaczynają swoją karierę. Z podobnej promocji będziecie mogli skorzystać również zakładając Konto dla Młodych w banku PKO BP. Szczegóły tej akcji opisaliśmy dla Was w artykule: Załóż Konto dla Młodych PKO BP i odbierz voucher 100 zł na Allegro.

Jeżeli nie jesteście zadowoleni ze swoich dotychczasowych usług bankowych lub chcecie zacząć korzystać z zupełnie nowych możliwości - tym okazjom naprawdę warto się przyjrzeć. A za dodatkową gotówkę oszczędzoną dzięki darmowym usługom, będziecie mogli sprawić sobie małe przyjemności. Oczywiście z rabatami :-)

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close