logo

Promocje 1+1 w Tesco i Carrefourze

05maj 2016

Kategoria: Promocje | Autor: Jadwiga Dabińska

0

Czas na zakupy w sklepach spożywczych! Skutecznym umileniem tego typu czynności są oczywiście różne promocje. W marketach Carrefour i Tesco trwają właśnie, podczas których kupisz jeden produkt, a drugi otrzymasz za darmo bądź za symboliczną złotówkę.

Reklama

Jeśli po Majówce Wasze lodówki i spiżarnie świecą pustkami, mamy dla Was dobre rozwiązanie. W popularnych marketach: Tesco oraz Carrefour, zorganizowano właśnie akcje 1+1. W zależności jednak od sklepu, promocje te różnią się. Jedno jest pewne: w obu opłaca się kupować!

1+1 gratis w Tesco

Kto z nas przynajmniej raz w życiu nie zrobił zakupów w Tesco ten musi nadrobić zaległości! Tym bardziej, że w tych marketach, przy zakupie wybranego produktu, drugi (taki sam) otrzymamy za darmo. Wśród artykułów spożywczych obowiązujących na tej promocji znajdują się zarówno napoje, jak i słodycze, konserwy czy środki czystości.

Oferta obowiązuje w sklepie internetowym Tesco i jest ważna przy dostawie lub odbiorze osobistym do 11.05.2016 roku.

Carrefour: 1+1 za 1 zł

Podobna akcja promocyjna obowiązuje także w sklepach Carrefour. Odkąd Napoleon sprawuje tam swoje rządy, Carrefour zmienia się na lepsze. Przykładem jest między innymi ta promocja. Można kupić teraz przykładowe produkty i podobnie jak w powyższej promocji, drugi taki sam otrzymać prawie za darmo, bo za 1 zł.

To tylko niektóre produkty dostępne w promocji. Taniej kupicie także kawy, mięsa, wędliny, sery, a nawet naczynia! Wystarczy tylko wejść na stronę Carrefoura i zapoznać się ze szczegółową propozycją. Jesteśmy pewni, że znajdziecie tam produkty, które zdobędą Wasze uznanie, a ich niskie ceny tym bardziej przekonają Was do ich zakupu. Z tej propozycji skorzystacie jednak w sklepach stacjonarnych.

Pyszne zniżki!

Nie tylko jedzenie może być bardzo dobre, ale także rabaty, które dodatkowo zachęcają nas do skonsumowania danego produktu. Gdzie jeszcze skorzystacie ze zniżek na artykuły spożywcze albo na jedzenie w lokalach? Sprawdźcie nasze aktualne kupony rabatowe:

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close