logo

Promocja w Yves Rocher: gwarantowane 50 zł na kosmetyki + prezent!

24kwi 2014

Kategoria: Promocje | Autor: Monika

0

Wiosną warto pomyśleć o swojej urodzie - mówi Yves Rocher i dodatkowo przekonuje nas do podjęcia działań w tym temacie poprzez superpromocję, w ramach której otrzymasz 50 zł zniżki na zakupy w sklepie online. Oprócz rabatu otrzymasz prezent oraz weźmiesz udział w konkursie, w którym do wygrania aż 500 zł do wydania na kosmetyki. Co trzeba zrobić, by otrzymać zniżkę?

50 zł zniżki + prezent w Yves Rocher

Wystarczy odwiedzić stronę Okazje Yves Rocher , kliknąć Odbieram i wypełnić formularz. Odbierz maila z linkiem aktywacyjnym, a po kliknięciu otrzymasz unikalny kod rabatowy, upoważniający do rabatu i prezentu.

Kod rabatowy wpisz w przeznaczone do tego miejsce w koszyku zakupowym. Zniżka zostanie naliczona, jeśli znajdują się w nim produkty o łącznej cenie przekraczającej 100 zł (promocja nie obejmuje produktów oznaczonych zielonym punktem).

Następnie wybierz interesujący Cię prezent - zostanie dołączony do zamówienia! Do wyboru:

  • Zestaw trzech toreb (torba weekendowa, kosmetyczka, kuferek)
  • BB Krem
  • Maseczka + peeling do twarzy

Wygraj 500 zł na zakupy w Yves Rocher

To nie koniec atrakcji: na deser zostawiliśmy sobie Nagrodę Główną. Jest nią bon na 500 zł, który możesz zrealizować w Yves Rocher. Aby zdobyć bon, musisz polecać konkurs znajomym i zbierać punkty poleceniowe. Co dwa tygodnie osoba, która zbierze najwięcej punktów w danym okresie czasu, zdobywa bon na 500 zł. Więcej informacji na temat zbierania punktów w Regulaminie Konkursu.

Yves Rocher Promocja

Sprawdź inne promocje, jakie aktualnie obowiązują w Yves Rocher!


Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close