logo

Promocja w sklepach Żabka: zgarnij bon na 100 zł!

14maj 2014

Kategoria: Promocje | Autor: Monika

3

Kojarzycie słynne Wielosztuki, które zmieniły nasze postrzeganie Żabki jako najdroższego sklepu w okolicy? Dzięki tej promocji, która już na dobre zagościła w sklepach sieci, urzeczywistnia się slogan "Im więcej, tym mniej". Tym bardziej więc będziecie wiedzieli co zrobić z dodatkową stówką, którą macie szansę wygrać. Nie trzeba się wiele namęczyć, wystarczy poświęcić 30 sekund i na moment uruchomić kreatywność. Po co? O tym poniżej!

Jak wygrać bon zakupowy do Żabki?

Jak to zwykle bywa w przypadku internetowych konkursów, aby wziąć w nim udział, musisz dysponować aktywnym adresem mailowym: zapiszesz się do newslettera, co jest warunkiem koniecznym. Jeśli zakupy najczęściej robisz w Żabce, na pewno przyniesie Ci to też dodatkowe korzyści!

Odwiedź stronę promocje.zabka.pl i szukaj banera informującego o konkursie.

Konkurs w Żabce bon zakupowy

Teraz czas na uruchomienie szarych komórek. Usiądź i zastanów się: dlaczego lubisz robić zakupy w Żabce? Czy to mała odległość, czy ceny, czy podoba Ci się Pani Kasia z Żabki za rogiem, ubierz to w piękne słowa, następnie wybierz miasto, w którym najczęściej robisz zakupy i wyraź chęć wygrania bonu zakupowego.

Konkurs w ŻabceOdbierz maila aktywacyjnego w swojej skrzynce i czekaj spokojnie na wyniki konkursu - aż 50 szczęśliwców ma szansę na jej zgarnięcie! W konkursie liczy się adekwatność, oryginalność i kreatywność Twojej konkursowej pracy! Najpóźniej 9 czerwca zwycięzcy dowiedzą się o swojej wygranej mailowo.

Do dzieła!

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close