logo

Promocja w Home&you: kup i odbierz voucher na 50 lub 100 zł

17lis 2015

Kategoria: Promocje | Autor: Kamila Franczak

0

Home&you kolejny raz przygotował dla klientów atrakcyjną promocję. "Tyle dostajesz, ile wydajesz" to oferta, w której pieniądze z zakupu wymieniasz na voucher o wartości 50 lub 100 zł. Dzięki nam dowiesz się na czym dokładnie polega akcja.

Reklama

Home&you przekonuje klientów, że jesień to idealny czas na upiększanie wnętrz. Jednocześnie zadbał o to, by zakupy nie nadwyrężały naszego portfela! Tak powstał pomysł na vouchery, których wysokość zależna jest od kwoty wydanej w sklepie.

sypialnia

Zasady promocji

Promocja realizowana jest zarówno w sklepie online, jak i sklepach stacjonarnych Home&you na terenie całej Polski "Tyle dostajesz, ile wydajesz" rozpoczęła się 12 listopada i trwa do 30 listopada 2015 roku. W tym terminie można korzystać z pozyskanych bonów rabatowych. Jeśli nie zdążysz w tym czasie, nie martw się! Sklep internetowy Home&you wydłuża promocję aż do 6 grudnia.

Zasady są proste – im więcej wydajesz, tym więcej dostajesz. Przy zakupie za minimum 150 zł otrzymujesz voucher o wartości 50 zł. Natomiast po zakupie za minimum 200 zł dostajesz voucher o wysokości 100 zł. Jeśli stawiasz na racjonalne kupowanie, ta promocja jest dla Ciebie!

O czym należy pamiętać

Rabaty, które pozyskamy dzięki akcji "Tyle dostajesz, ile wydajesz", są realizowane przy kolejnej transakcji. Nie dotyczą one produktów objętych przeceną i nie łączą się z innymi promocjami (poza wyznaczonymi wyjątkami). Bony rabatowe mogą być łączone w celu uzyskania wyższej kwoty rabatu.

Uwaga! Do  środy 18 listopada przy zakupach online za minimum 50 zł obowiązuje darmowa dostawa.

Dlaczego warto skorzystać

Nie znajdziesz lepszej okazji do zmiany wystroju wnętrza. Odświeżona kuchnia, salon czy sypialnia umilą pochmurne dni. Home&you pomaga zwalczyć największą chandrę. Daj nacieszyć się swoim oczom nowym wizerunkiem domu!

Promocja trwa krótko, ale nie martw się, bo mamy dla Ciebie oferty z innych sklepów! Koniecznie zapoznaj się z nimi. Miłego urządzania!

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close