logo

Promocja Sephora: wymień stare kosmetyki na nowe z 40% zniżką

12kwi 2016

Kategoria: Promocje | Autor: Anna Spychalska

0

Perfumeria Sephora rusza ze świetną akcją, w której możemy wymienić swoje stare, zużyte już kosmetyki na zupełnie nowe produkty do makijażu marki Sephora z 40% zniżką.

Reklama

Czas odświeżyć zawartość swojej kosmetyczki! Ciężkie fluidy zamienić na delikatnie zlewające się z naszą  nową opalenizną, położyć więcej koloru na powieki i musnąć usta szminką w orzeźwiającej barwie. Kosmetyczne zakupy to zazwyczaj niezły wydatek - szczególnie jeśli cenimy sobie dobrą jakość produktu. Na szczęście teraz możemy otrzymać aż 40% zniżki na produkty do makijażu marki Sephora. Jak?

Stare na nowe

Poniżej zobaczycie komunikat w sprawie promocji "Stare na nowe", jaki perfumeria wysyłała do swoich klientów:

"Przynieś swój stary produkt do makijażu, a na nowy marki Sephora otrzymasz 40% rabatu. Oferta obowiązuje w dniach 18-30 kwietnia  2016. Oferta nie łączy się z innymi promocjami i rabatami. O szczegóły oferty pytaj konsultanta."

Chcesz skorzystać z tej promocji? Wystarczy, że przyniesiesz i zostawisz w sklepie stacjonarnym Sephora swój stary produkt do makijażu lub opakowanie po nim. Za każdy produkt dostaniesz 40% zniżki aż na 5 różnych produktów marki Sephora. Co ważne - przy kasie należy również pokazać Kartę Klubu Sephora.

Oferta skierowana jest do wszystkich posiadających Kartę Klubu Sephora. Nie masz jej jeszcze w swoim portfelu? Warto ją aktywować, prawdopodobnie taki sam warunek będzie postawiony w tym roku.

Promocja trwa do 30 kwietnia 2016 wyłącznie w perfumeriach stacjonarnych. Najwyższa pora przejrzeć swoją kosmetyczkę i wymienić to, co nam już niepotrzebne, na 40% zniżki. Regulamin akcji jest dostępny w perfumeriach.

To jednak nie koniec dobrych informacji - w sklepie internetowym obowiązuje rabat 30% na kosmetyki marki Sephora. Aby z niego skorzystać, wystarczy wpisać kod "MS416" w koszyku zamówień.

Dla wszystkich poszukujących najlepszych promocji kosmetycznych, mamy coś specjalnego:

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close