logo

Promocja roku w PLL LOT. Milion biletów nawet od 169 zł

07wrz 2016

Kategoria: Turystyka | Autor: Marta Wacław

0

Dzisiaj zamiast Szalonej Środy w LOT mamy dla Was coś specjalnego. Wielka Promocja od Polskich Linii Lotniczych LOT. Jedyna taka okazja w roku! A ze zniżką zarezerwujecie aż MILION biletów na loty po całym świecie. Obok takiej promocji nie możecie przejść obojętnie!

Reklama

Jeszcze do 21 września kupicie tanie przeloty w dwie strony. Wielką Promocją LOT jest objętych aż 50 kierunków, a za najtańszy bilet zapłacicie tylko 169 zł w dwie strony z bagażem rejestrowanym. W jakich terminach możecie zaplanować swoją podróż?

  • loty międzynarodowe: 01.11.2016-31.05.2017
  • loty międzykontynentalne: 01.11.2016-15.12.2016 i 15.01.2017-31.05.2017

Niestety, z promocji wyłączony jest okres świąteczny, ale nie martwcie się! Macie 6 innych miesięcy, w których możecie taniej polecieć w wybrane miejsce. A lista promocyjnych lotów jest tak długa, że musieliśmy wybrać dla Was tylko największe okazje. Pozostałe ceny sprawdzicie na stronie Wielkiej Promocji LOT. A już teraz zobaczcie hity od Polskich Linii Lotniczych:

 

Kierunek Cena
Koszyce od 169 zł
Wilno od 199 zł
Mediolan od 349 zł
Paryż od 349 zł
Barcelona od 379 zł
Madryt od 419 zł
Tel Awiw od 499 zł
Moskwa od 599 zł
Nowy Jork
od 1699 zł
Tokio od 1899 zł

Wyobraźcie sobie, że to tylko 10 kierunków! A jest ich znacznie więcej. Wszystkie podane ceny zawierają koszt biletów lotniczych w dwie strony z bagażem rejestrowanym. Wyloty odbywają się z czterech lotnisk w Polsce: Warszawa, Kraków, Gdańsk, Katowice.

Jak zarezerwować taniej bilet?

Jeśli chcecie szybko zarezerwować wylot zanim okazja przeleci Wam koło nosa wystarczy, że wejdziecie na stronę Wielkiej Promocji LOT, wybierzecie swój kierunek podróży, klikniecie przycisk "Sprawdź", a pod spodem rozwinie Wam się prosta wyszukiwarka lotu:

Wyszukiwarka lotów LOT

Dzięki niej będziecie mogli wybrać datę swojej podróży oraz dowiecie się, ile dni możecie minimalnie i maksymalnie spędzić w wybranym przez Was miejscu, jeśli chcecie skorzystać z tanich biletów w ramach Wielkiej Promocji LOT.

O czym warto pamiętać przed wylotem?

Wymarzony wyjazd może Was tak pochłonąć, że w tej całej euforii zapomnicie sprawdzić, czy na pewno wszystko macie dopięte przed wylotem. O czym więc warto wcześniej pomyśleć?

  1. Paszport lub wiza - przede wszystkim sprawdźcie ważność swojego paszportu i pomyślcie o wyrobieniu wizy jeśli wybieracie się do kraju, który tego wymaga.
  2. Kosmetyki - jeśli chcecie zabrać kosmetyki na pokład samolotu pamiętajcie, że opakowanie nie może przekroczyć objętości 100 ml. Jeżeli jednak całą kosmetyczkę wkładacie do bagażu rejestrowanego, zapakujcie kosmetyki w specjalną folię żeby uniknąć rozpakowywania się na lotnisku.
  3. Bagaż - dokładnie sprawdźcie, czy Wasza walizka nie przekracza dozwolonej ciężkości bagażu. W klasie ekonomicznej w LOT dopuszczalny ciężar bagażu dla lotów międzykontynentalnych i międzynarodowych to 23 kg.

Oczywiście poza wymienionymi punktami musicie również pomyśleć o noclegu. A gdzie najlepiej zarezerwować tani hotel, hostel, motel lub apartament? Na stronie GoDealla w zakładce Hotele! Dzięki prostej wyszukiwarce znajdziecie najkorzystniejszą dla siebie ofertę cenową na noclegi w wybranym miejscu. A jeśli wolicie wyjazd zorganizowany od A do Z przez biuro podróży, bez konieczności osobnego rezerwowania lotów i hotelu, sprawdźcie co dla Was przygotowaliśmy.

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close