logo

Promocja Nikon Cashback: zgarnij nawet 500zł zwrotu za aparat

28kwi 2015

Kategoria: Promocje | Autor: Luiza Sadowska

0

Kupując profesjonalny sprzęt fotograficzny to normalne, że spodziewamy się wysokiej ceny. Jednak dzięki promocji Cashback marki Nikon, może do nas wrócić nawet 500zł.

Coraz częściej chcemy uchwycić niezapomniane chwile. Najlepiej gdy może nam do tego posłużyć odpowiedni sprzęt - dobra ostrość, głębia, balans bieli - to tylko niektóre elementy wpływające na estetykę zdjęcia. Jeżeli fotografią zajmujesz się profesjonalnie, to zapewne miałeś już okazję obcowania z aparatami i obiektywami Nikona. Teraz ten zaawansowany technicznie sprzęt nie musi być wcale tak drogi.
Wystarczy sprawdzić promocję Cashback, dzięki której możemy zaoszczędzić naprawdę wiele.

Akcja Cashback - jak to działa?

Kupujac aparat lub obiektyw objęty promocją, wystarczy zachować dowód zakupu i wysłać zgłoszenie pocztą. Zgłoszenie powinno zawierać poprawnie wypełniony kupon promocyjny, kopie dowodu zakupu i kopię podstemplowanej i wypełnionej karty gwarancyjnej. Adres na który należy wysłać zgłoszenie podany jest w regulaminie promocji. To wszystko!W zależności od kupowanego sprzętu, możesz zaoszczędzić od 80 do 500zł. Dokładna lista modeli objętych promocją znajduje się w regulaminie. Promocja trwa do 30 czerwca 2015 roku.

Aparaty i obiektywy marki Nikon kupisz w:Jeżeli masz już dobry aparat albo szukasz innych zniżek na elektronikę, to zobacz pozostałe oferty:

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close