logo

Promocja dla mobilnych

07lis 2013

Kategoria: Promocje | Autor: Marysia Junak

0

Coraz więcej producentów telefonów komórkowych nowej generacji tak zwanych smartfonów proponuje swoim klientom ciekawe promocje,

Mają one skłonić ich do zakupu produktu konkretnej marki, ale i sprawić, że będą oni lepiej wykorzystywać swoje urządzenia. Niedawno Samsung oferował do 500 zł na aplikacje mobilne. Teraz przyszedł czas na HTC i Google Drive.

Owocna współpraca

Jak to zostało wspomniane teraz naprzeciw oczekiwaniom klientów wychodzi producent smartfonów i tabletów – firma HTC. W ramach przygotowanej przez nią promocji osoby, które zakupią smartfon HTC otrzymają dodatkowe 25 GB dodatkowej przestrzeni w ramach usługi jaką jest Google Drive. Jeszcze więcej, bo aż 50 GB dodatkowej przestrzeni na wirtualnym dysku Google otrzymają użytkownicy, którzy zdecydują się na zakup tabletu HTC One Max.

Podstawowa przestrzeń na dysku to 15 GB plus 10 GB dla osób, które zainstalowały na swoich urządzeniach aplikację Quick Office. Promocją nie są objęte urządzenia z serii HTC One Developer Edition, z uwagi na to, że do skorzystania z tej promocji konieczna jest nakładka HTC Sense 5.5. Z promocji nie będą mogły też korzystać osoby, które w wprowadziły nieoficjalne modyfikacje systemu zainstalowanego oryginalnie na urządzeniach.

Ograniczenie czasowe

Promocja ta ma swoje ograniczenia czasowe, więc warto się pośpieszyć z podjęciem decyzji o zakupie konkretnego modelu urządzenia mobilnego, gdyż w ramach tej akcji można w sumie dostać od 50 do 70 GB przestrzeni na wirtualnym dysku Google. Z samej oferty można korzystać do 1 stycznia tego roku.

Z kolei aktywnie korzystać (zapisywać nowe pliki) z dodatkowej przestrzeni wirtualnego dysku, jaką otrzyma się w ramach akcji można przez dwa lata czyli do 2016 r. Z tym, że należy tutaj zaznaczyć, że dane które zapiszemy na dysku będą cały czas dla nas dostępne – będziemy mogli je udostępniać dla innych, kopiować i pracować na nich. Jednakże nie będzie można już dodawać nowych danych. W tym zakresie przestrzeń będzie zablokowana. Aby skorzystać z tej promocji należy zainstalować na urządzeniu aplikację Dysk Google i później postępować zgodnie z instrukcją, jaka zostanie wyświetlona na ekranie naszego smartfonu lub tabletu.

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close