logo

Promocja dla fanów piłki nożnej

28paź 2013

Kategoria: Promocje | Autor: Marysia Junak

0

Śmiało można powiedzieć, że mimo niepowodzeń naszej drużyny narodowej to piłka nożna jest jednym z polskich sportów narodowych.

Kiedy rozgrywają się mecze ligowe dla prawdziwego miłośnika tego sportu nic innego się nie liczy. Dlatego gdy zdarzają się promocje takie jaką przygotowali właściciele klubu Śląsk Wrocław warto z niej skorzystać.

Walka działaczy o frekwencje – korzyści dla kibiców

Chcąc skusić kibiców Śląska Wrocław na tłumne przybycie na mecz z Podbeskidziem Bielsko-Biała działacze klubowi postanowili przygotować wyjątkową promocję dla wszystkich kibiców. Promocja ta polega na tym, że każdy kibic, który zdecyduje się na zakup biletów na mecze z Podbeskidziem Bielsko-Biała i wcześniejszy z Zawiszą Bydgoszcz za darmo otrzyma dla drugiej osoby wejściówkę na mecz z Podbeskidziem. Bardzo ważne jest to, że z tej promocji mogą skorzystać również posiadacze wcześniej wykupionych karnetów.

zniżki na wydarzenia sportowe

Pomysł na taki sposób promocji meczu powstał w związku z tym, że mecz ma się odbyć na boisku Śląska Wrocław na dzień przed Dniem Wszystkich Świętych, co wywołało niemałe przerażenie u działaczy klubu. Chodzi tutaj głównie o to, że wielu kibiców już dzień wcześniej może chcieć wyjechać na groby bliskich, a posiadając darmowe wejściówki sporo osób zostanie by obejrzeć mecz wraz ze znajomymi.

Ceny biletów na mecze wahają się od 21 zł do 64 zł w zależności od tego czy wykupuje się bilet normalny, ulgowy czy też rodzinny i od sektora, w jakim będzie się oglądać mecz.

W jaki sposób można odebrać darmowy bilet?

Darmową wejściówkę można odbierać tylko podczas kupowania biletów na wyżej wspomniane mecze, czyli mecze z Zawiszą Bydgoszcz i Podbeskidziem Bielsko-Biała. Można ją odebrać również okazując ważny karnet. Trzeba także pamiętać o tym, by odbierając bilet dla znajomego mieć przy sobie dowód tożsamości tej osoby, ewentualnie Kartę Kibica. Bilety można nabywać we wszystkich punktach sprzedaży, jakie znajdują się na terenie Wrocławia.

Czy tego typu promocja rzeczywiście przyciągnie uwagę kibiców i sprawi, że przed tak ważnym dniem zrezygnują oni ze swoich planów i jeden dzień później wyjadą na groby swoich bliskich? To będzie można sprawdzić dopiero w dniu meczu.

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close