logo

Promocja -49% na kosmetyki w Rossmannie

15kwi 2015

Kategoria: Promocje | Autor: Anna Spychalska

1

W Internecie aż huczy od plotek. W ubiegłym roku w kwietniu Rossmann przeprowadził swoją ogromną akcję promocyjną. Czyżby już za kilka dni miała nas czekać kolejna wielka zniżka kosmetyczna, sięgająca 49%? My już znamy możliwe terminy.

Wszyscy chcą wiedzieć

Rossmann zdążył nas przyzwyczaić do wielkich obniżek oferowanych kilka razy w roku. Niewątpliwie akcje promocyjne tak wielkiego kalibru, organizowane przez ten sklep, są jednymi z najpopularniejszych w Polsce. To właśnie na nie z niecierpliwością czekają kobiety, które w Internecie próbują dokopać się choćby do drobnych wskazówek co do możliwego terminu kolejnej wielkiej zniżki. W Sieci padają różne daty startowe, m.in. 18 kwietnia lub 24 kwietnia.

Na forach internetowych poszła fama: już wkrótce w sklepach sieci Rossmann będzie można kupić kosmetyki do makijażu z rabatem 49%. Mimo, iż nie możemy mieć 100% pewności, mamy swoje przypuszczenia, które oparliśmy na wiadomościach od pracowników Rossmanna i ich wypowiedziach w Sieci.

Wysoce prawodopodobne, że tegoroczona promocja Rossmanna będzie wyglądać następująco:  AKTUALIZACJ: UWAGA! Daty tych promocji została potwierdzona oficjalnie przez Rossmanna

  • 24.04-29.04 -49% na kosmetyki do makijażu twarzy: podkłady, pudry, róże, bronzery i korektory
  • 30.04-05.05 -49% na kosmetyki do makijażu oczu: tusze, cienie, eyelinery, kredki
  • 06.05-11.05 -49% na kosmetyki do ust i paznokci:  szminki, kredki do ust i lakiery oraz odżywki

Nie wiesz co kupić na promocji? Zobacz nasz artykuł, w którym opisujemy produkty polecane przez kosmetyczne blogerki.

Jak tylko informacja zostanie potwierdzona oficjalnie przez Rossmanna, poinformujemy Was o tym. Tymczasem polecamy inne kosmetyczne promocje, z których możecie skorzystać już teraz.

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close