logo

Promocja -49% na kosmetyki do makijażu powraca do Rossmanna!

13mar 2018

Kategoria: Promocje | Autor: Marta Wacław

0

Kultowa promocja -49% na kosmetyki do makijażu w Rossmannie powraca! Według nieoficjalnych informacji już niedługo skorzystacie w tej drogerii z obniżek sięgających nawet 50% na kosmetyki kolorowe. Znamy przewidywane daty promocji!

Reklama

Mamy oficjalne, potwierdzone informacje dotyczące promocji na kosmetyki do makijażu w Rossmannie! Szczegóły akcji znajdziecie w naszym artykule: promocja -55% na kosmetyki do makijażu w Rossmannie.

Zanim promocja w Rossmannie -49% na kosmetyki do makijażu wystartuje, już teraz do 28 marca w Drogeriach Natura skorzystacie z obniżek do 50% na kosmetyki kolorowe. Wszystkie szczegóły promocji znajdziecie w naszym artykule: Drogerie Natura: do -50% na kosmetyki do makijażu.

Pierwsze zwiastuny promocji

Wiemy, że z niecierpliwością czekacie już na informacje o kolejnej kultowej promocji -49% na kosmetyki do makijażu w Rossmannie, która zazwyczaj organizowana jest w drogerii wraz z nadejściem wiosny i później jesienią. Za oknem widać już pierwsze zwiastuny nowej pory roku, a my mamy dla Was pierwsze wzmianki o kultowej promocji, którą tak bardzo lubicie. Kiedy akcja -49% na kosmetyki do makijażu dla wszystkich i -55% w Klubie Rossmann powróci?

Kultowa promocja - przewidywane daty rozpoczęcia

Według nieoficjalnych informacji, które na swoim profilu na Facebooku zamieścił jeden z portali, kultowa promocja na kosmetyki do makijażu ma powrócić do Rossmanna już w kwietniu.

Promocja Rossmann -49% na kosmetyki do makijażuŹródło: https://www.facebook.com/Promocje.w.drogeriach/

Najprawdopodobniej już od 9 kwietnia będziecie mogli skorzystać obniżki sięgającej 49% na kosmetyki do makijażu oczu, ust i twarzy. W zeszłym roku ta sama promocja wystartowała 20 kwietnia. Jak będzie w tym roku? Czy 09.04 to ostateczna data? Tego jeszcze nie wiemy. Z naszego doświadczenia wynika jednak, że w większości tego typu informacje potwierdzają się :-)

A jeśli tak... już za niecały miesiąc będziecie mogli oszczędzić na swoich kosmetycznych zakupach 49%, a nawet 55%, jeśli warunki tej promocji będą takie same, jak poprzednio. Wyższa zniżka będzie przysługiwała posiadaczom aplikacji Klubu Rossmann. Jak do niego dołączyć i czy warto? Tego dowiecie się z naszego artykułu. Jeśli jednak macie chrapkę na wyższy rabat, najprawdopodobniej uzyskacie go właśnie z aplikacją.

Podpowiadamy, co kupić!

Skoro, najprawdopodobniej, promocja w Rossmannie na kosmetyki kolorowe wystartuje za niecały miesiąc, macie jeszcze trochę czasu żeby dobrze przemyśleć swoje zakupy :-) Co warto kupić podczas tej akcji? Podpowiedzi znajdziecie w naszych wywiadach ze znanymi makijażystami:

Zaglądajcie regularnie na naszego bloga, ponieważ na pewno poinformujemy Was, jak tylko daty promocji w Rossmannie zostaną oficjalnie potwierdzone. A dla wszystkich, którzy już nie mogą się doczekać i szukają zniżek na kosmetyki (do makijażu i nie tylko), przygotowaliśmy spis rabatów, z których skorzystacie już teraz!

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close