logo

Promocja 1+1 gratis w Rossmannie. Szał kosmetycznych zakupów!

12lis 2014

Kategoria: Promocje | Autor: Anna Spychalska

16

Długi weekend za nami, pora nadrobić promocyjne zaległości. Na pierwszy ogień idzie najnowsza promocja Rossmanna, w której za każdy kupiony kosmetyk do makijażu,  drugi otrzymasz gratis.

Dawno nie informowaliśmy o tak dobrej kosmetycznej promocji w Rossmannie. Co prawda, robimy to z lekkim poślizgiem, bo promocja trwa już od 10 listopada, ale podobnie jak większośc osób, także łowcy promocji mieli przedłużony weekend ;) Dziś jednak wracamy, gotowi do dalszego przeczesywania Internetu i donoszenia o wszystkich godnych uwagi akcjach promocyjnych.

Jak działa promocja?

Rossmannowa akcja "Makijaż 1+1 gratis" trwa do 19 listopada, do godzin zamknięcia poszczegółnych drogerii (te można sprawdzić na stronie internetowej sklepu) lub do wyczerpania zapasów w poszczególnych drogeriach. Każdy, kto kupi dowolny produkt do makijażu, otrzyma drugi tańszy, wybrany przez siebie, gratis. Co ważne: aby na paragonie zniżki zostały nabite najbardziej korzystnie dla nas, należy podawać kasjerce produkty w parach, zaczynając od najdroższych, na najtańszych kończąc. Żeby obrazowo przedstawić zasady tej promocji, wyobraźmy sobie przykładowe zakupy: puder za 40 zł, podkład za 35 zł, korektor za 15 zł i cień do powiek za 13 zł. Ustawiając produkty w opisany sposób (od najdroższego do najtańszego)kupując je zapłacimy jedynie 55 zł (podkład był "w parze" z pudrem, cień do powiek z korektorem, dzięki czemu te dwa produkty mamy za 0 zł).

Bądź na bieżąco

Chcąc być na bieżąco z atrakcyjnymi promocjami w drogeriach, warto wchodzić na blog Gdziepromocja.pl, gdzie publikujemy informacje o najlepszych akcjach zniżkowych. Zawsze donosimy o tym, gdzie można znaleźć największe rabaty. Wiesz o atrakcyjnej promocji, o której nie informujemy? Napisz do nas na kontakt@gdziepromocja.pl i zgłoś swoją promocję. Jeżeli będzie ona interesująca dla naszej społeczności smart shopperów, z pewnością o niej napiszemy.

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close