logo

Produkty dla dzieci: 5 najlepszych okazji wyprzedażowych!

23sty 2017

Kategoria: Promocje | Autor: Jadwiga Dabińska

0

Czy też czasami odnosicie wrażenie, że ubrania czy obuwie dla dzieci są w takich cenach, jak ciuchy dla dorosłych - mimo, że te pierwsze są kilkakrotnie mniejsze od tych drugich? ;-) No właśnie! Dzieci w końcu szybko wyrastają z odzieży i butów, dlatego czasem "trudno" jest wydać 200 zł na kurtkę na jeden sezon. Mamy rozwiązanie - sprawdźcie najlepsze okazje wyprzedażowe w popularnych sklepach dziecięcych.

Reklama

Gdzie kupić ubrania, buty, zabawki czy książki dla naszych pociech? Co zrobić, żeby zadbać o dobro dzieci, ale jednocześnie nie przeznaczać na zakupy dla nich całego naszego majątku? Odpowiedź znajdziecie w tym artykule, gdzie opisaliśmy 5 najlepszych okazji wyprzedażowych z dziecięcego świata!

1. Smyk

-50% na CAŁĄ WYPRZEDAŻ zimowych ubrań oraz obuwia. Oferta obowiązuje na ubranka dla niemowląt oraz dziewczynek i chłopców do kilkunastu lat :-) Ceny zaczynają się już od 7 złotych!

2. 51015

W tym popularnym sklepie dziecięcym teraz mamy także 10% dodatkowego rabatu do wyprzedaży, w której niektóre produkty można kupić nawet 70% taniej. Przy zamówieniu wystarczy wpisać kod: RAB01.

3. Ravelo

Choć Ravelo słynie z tego, że jest księgarnią (z wieloma ciekawymi pozycjami książkowymi!), to w swoim asortymencie posiada zabawki ze zniżkami nawet do 90%! Jest to wyprzedaż zimowa, która cieszy się już ogromną popularnością nie tylko wśród dzieci, ale także wśród dorosłych. A dlaczego? Dlatego, że oferta obejmuje zabawki kreatywne i edukacyjne, dzięki którym każdy może zadbać o swój samorozwój.

4. Zielona Sowa

Jeśli już jesteśmy przy edukacji, możemy połączyć ją także z naprawdę świetnymi i niskimi cenam. Już za 3,99 zł można kupić w ofercie promocyjnej księgarni Zielona Sowa książeczki z cyferkami i literkami. Czy jesteśmy w stanie przeznaczyć niecałe 4 zł na rozwój naszego dziecka? Wydaje nam się, że tak!

5. TXM24

Skoro mamy Karnawał, to może warto przyjrzeć się także promocjom na stroje karnawałowe dla dzieci? W ofercie Textil Market 24 znajdują się tiulowe spódnice, stroje pszczółki czy inne dodatki nawet 50% taniej.

Jesteśmy pewni, że jeśli skorzystacie z którejś z tych promocji, to szczęśliwe będą zarówno Wasze dzieci, jak i Wy - osoby, którym udało zaoszczędzić się nawet kilkaset złotych na zakupach dla swoich pociech!

Pamiętajcie, że Gdzie Promocja zawsze ma dla Was dodatkowe pomysły na zaoszczędzenie pieniędzy. Aktualnie możecie także skorzystać z naszych pomysłów na ferie 2017 z całą rodziną, bądź znaleźć jeszcze więcej kuponów rabatowych do sklepów dziecięcych. Oto one:

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close