logo

Prezenty, rabaty i promocje na 20. urodziny sklepu Merlin

02kwi 2019

Kategoria: Promocje | Autor: Marta Wacław

0

Uwielbiamy opisywać dla Was urodziny znanych sklepów, ponieważ one zawsze obchodzą je hucznie. I aż trudno nam uwierzyć, że świętujemy już 20. urodziny sklepu Merlin. Z tej okazji czekają na Was rabaty, promocje i specjalne zniżki. Jakie? O tym przeczytacie w naszym artykule.

Reklama

Sto lat, sto lat, niech żyje, żyje nam... a kto? Merlin! To już 20. urodziny tego sklepu. Z okazji kolejnego jubileuszu (tym bardziej okrągłego) i tylu lat spędzonych razem ze swoimi klientami, marka chce podziękować Wam w sposób szczególny. A chyba nie ma niczego lepszego dla oddanych, wiernych oraz nowych klientów, jak... PROMOCJE. Tak się składa, że urodzinowych rabatów i zniżek w Merlinie nie zabraknie :-)

Promocje na 20. urodziny Merlin

Sklep Merlin ma dla Was aż 6 niespodzianek urodzinowych. Każda z nich będzie odblokowana tylko w wybrane dni. Swój prezent będziecie mogli otworzyć na stronie urodzinowej promocji. Jak wygląda ich rozkład? 4, 7, 10, 13 i 16 kwietnia o 8:00 startują kolejne akcje na urodziny. Jakie? Tego jeszcze nie wiemy i nawet dla nas jest to słodką tajemnicą.

Merlin 20. urodziny

Póki co do 3 kwietnia kupicie książki z dodatkowym rabatem 15%. Wystarczy, że w koszyku wpiszecie kod: ur15ksiazki

20. urodziny Merlin

Jakie promocje czekają na Was później? Sprawdzajcie to na stronie Merlin i na naszym blogu - będziemy informować Was na bieżąco.

Jesteś odbiorcą newslettera? Zyskasz więcej!

20. urodziny Merlin

Sklep chce dodatkowo nagrodzić te osoby, które nie tylko są jego klientami, ale również odbiorcami newslettera. Ci otrzymają jeszcze jeden prezent :-) Wszyscy, którzy dołączyli do bazy mailingowej sklepu i wyrazili zgodę na otrzymywanie informacji z promocjami, uzyskają dostęp do urodzinowych niespodzianek dzień przed wszystkimi, czyli 3, 6, 9, 12 i 15 kwietnia. To jeszcze nie koniec! Zamiast rabatów w wysokości 15% na wybrane produkty, sklep dorzuci Wam jeszcze dodatkowe 5%, więc asortyment objęty akurat promocją urodzinową będziecie mogli kupić taniej aż o 20%. 

Tak, jak wspominaliśmy powyżej, nie wiemy dokładnie, co znajdziecie w niższej cenie w kolejnych dniach akcji. Dlatego warto śledzić naszego bloga i zaglądać na stronę 20. urodzin Merlin.

Kiedyś Merlin, podobnie jak Empik, kojarzył się głównie z książkami. Dzisiaj kupicie tam praktycznie wszystko: płyty CD, filmy, zabawki dla najmłodszych, kosmetyki i perfumy. Dlatego właśnie spodziewamy się, że w późniejszych etapach urodzinowych promocji właśnie na te kategorie znajdziecie rabaty. Jeśli jednak już nie możecie doczekać się pozostałych zniżek, mamy dla Was jeszcze więcej okazji, z którymi taniej kupicie tego typu produkty.

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close