logo

Prezenty dla nauczycieli na zakończenie roku szkolnego - pomysły i rabaty

13cze 2018

Kategoria: Promocje | Autor: Marta Wacław

0

Zakończenie roku szkolnego 2017/2018 już 22 czerwca. Wtedy dzieci odbiorą swoje świadectwa i rozpoczną upragnione wakacje. W tym dniu warto choćby małym upominkiem podziękować nauczycielom za cały rok nauki oraz trud włożony w ich pracę. Jaki prezent podarować nauczycielowi na zakończenie roku szkolnego? Mamy propozycje gotowych upominków z rabatami!

Reklama

Nieco ponad tydzień dzieli nas od ostatniego dzwonka. W piątek 22 czerwca wszyscy uczniowie odbiorą swoje świadectwa szkolne i nareszcie rozpoczną upragnione wakacje, które w tym roku będą wyjątkowo długie. Kolejny rok nauki rozpocznie się dopiero 3 września. Tradycją jest, że w ostatnim dniu szkoły dzieci obdarowują nauczycieli drobnymi upominkami. To bardzo miły gest podziękowania za cały rok nauki i pracy. Prezenty dają nauczycielom, w szczególności, uczniowie ostatnich klas, którzy żegnają się z daną szkołą lub etapem nauczania i rozchodzą do szkół średnich. Na jaki prezent postawić? Co kupić nauczycielowi w ramach podziękowania?

Pomysły na prezenty dla nauczyciela

Sprawdzonym i chyba najczęściej wybieranym pomysłem na prezent dla nauczyciela z okazji zakończenia roku są kwiaty. Jeśli w piątek 22 czerwca zobaczycie na ulicach osobę zasypaną bukietami - to z pewnością będzie nauczyciel :-) Kwiaty możecie kupić w lokalnej kwiaciarni lub supermarkecie, gdzie pewnie sporo oszczędzicie. W Lidlu znajdziecie róże mniejsze (35 cm) i większe (50 cm) oraz goździki w sam raz na zakończenie roku dla nauczyciela:

Pomysły na prezenty dla nauczyciela

Kwiaty to sprawdzony pomysł na prezent dla nauczyciela, ale jeśli chcielibyście postawić na coś bardziej trwałego, książka może być strzałem w dziesiątkę! Jeśli wiecie, czym interesuje się Wasz ukochany nauczyciel, możecie kupić mu jeden z tytułów z ulubionego gatunku. W ostetczności, jeśli nie będziecie pewni gustu czytelniczego swojego nauczyciela, postawcie się na książkę związaną z dziedziną, jakiej uczy w szkole.

Pomysły na prezenty dla nauczyciela

Tanie książki w bardzo konkurencyjnych cenach na rynku znajdziecie w księgarni internetowej Chodnik Literacki. Tam za "Beksińscy. Portret podwójny" czy za "Sekretne życie drzew" zapłacicie 35% mniej. Prezentem, który jednocześnie będzie wspaniałą pamiątką dla nauczyciela, może okazać się elegancki długopis lub pióro. To już nieco droższy upominek, ale jeśli złożycie się na niego całą klasą, na pewno uda Wam się kupić coś ładnego. Mamy dla Was promocje!

Pomysły na prezenty dla nauczyciela

W Salonie Parker zestawy prezentowe kupicie z rabatem w wysokości 10%. W koszyku z zamówieniem wpiszcie kod: zestaw (ważny do 30.06). Pióra wieczne Parker kupicie w promocji również w Empiku:

Pomysły na prezenty dla nauczyciela

Jeśli swojemu nauczycielowi chcecie podarować upominek, dzięki któremu będzie przypominał sobie o swoich ulubionych uczniach i klasie, możecie dać mu w prezencie kubek w sam raz na poranną kawę :-) Kupicie je taniej o 10% z kodem rabatowym: tradetracker-10 w sklepie MegaKoszulki.

Pomysły na prezenty dla nauczyciela

Szukacie naprawdę oryginalnego i wyjątkowego prezentu dla nauczyciela? Na stronie DaWanda znaleźliśmy piękny plakat, który możecie podarować jako upominek swojemu wychowawcy!

Pomysły na prezenty dla nauczyciela

Możecie na nim umieścić swoje imiona i nazwiska oraz indywidualne podziękowania dla nauczyciela. To będzie piękny i sentymentalny upominek! Spersonalizowany prezent na zakończenie roku szkolnego zamówicie także w sklepie Crazy Shop. Znaleźliśmy w nim notatnik, na którym możecie umieścić swoją własną dedykację, napis oraz dane nauczyciela. Zapłacicie za niego 39 zł:

Pomysły na prezenty dla nauczyciela

W wakacje nie tylko uczniowie, ale również nauczyciele będą mieli nieco więcej czasu żeby inwestować w siebie i rozwijać swoje pasje. A Wy możecie im w tym pomóc, dając im w prezencie na zakończenie roku szkolnego voucher na wybrany kurs.

Pomysły na prezenty dla nauczyciela

Szkoleń i kursów szukajcie na GoDealli. To będzie doskonały upominek dla nauczyciela! Mamy nadzieję, że dzięki naszym propozycjom uda Wam się znaleźć coś idealnego dla wychowawcy :-)

Tuż po ostatnim dzwonku i odebraniu świadectw swoje święto obchodzić będą również wszyscy ojcowie. Im również należy się upominek w ramach podziękowania za to, że po prostu są. Gdzie kupicie prezenty dla taty w promocji?

Polub nas naFacebookui bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami

facebook.com/GdziePromocja

close